Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD nenačíta TV

Ahoj.
3 roky som používal ext. HDD WD My Passport 1T bez problemov v TV aj PC. Žiaľ odišiel.
Včera som kúpil WD Elements 1T s domnienkou že bude fungovať rovnako. Nefunguje. V PC ano, v TV nie.
Fungovanie HDD v TV je pre moje decká dôležitejšie ako v PC.
:-)
TV HDD načíta, ale píše že na disku nie sú žiadne hudobné či filmové súbory napriek tomu, že sú tam filmy,fotky aj hudba. Skúšal som preformátovať, ale nepomohlo.
Pomôže mi niekto prosím HDD rozchodiť aj na TV(Samsung).
ďakujem
Milan

Mozno tam mas GPT oddiel, skus si urobit MBR oddiel. (viz napr. gparted, apod). A najprv len nejaky maly povedzme 100GB a sformatuj to najprv na FAT32. Potom to nieco najde?
A skus nejaky film rovno do rootu, a hlavne nech tam nie su nejake specialne znaky v nazve, nazvi ho len test.avi apod.