Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 PRO anglicky

Dobrý den,
abych předem vše uvedla na pravou míru, na internetu jsem hledala a v nastavení notebooku jsem se hrabala už pěknou dobu.
Tento týden jsem na alze koupila notebook (Lenovo B51-80) i s předinstalovaným Windows 10 Pro. Když jsem počítač zapla, instalace OS probíhala v anglickém jazyce. Zvolila jsem zde český jazyk, nastavila hesla atd. Avšak i po dokončení této instalace je část notebooku anglicky (dlaždice v nabídce start, přihlašovací obrazovka atd.).
Nesetkali jste se s tím někdo? Díky předem.

Také se mi to stalo, když jsem u notebooku využíval recovery. Při výběru jazyků jsem nastavil češtinu zvlášť ve všech okínkách.
Je třeba nastavit češtinu jen na jednom místě a pak se změní ve všech okínkách automaticky.
Zkus tovární nastavení a vyber češtinu je na jednom místě.