Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc!!! Můj PC se hned po zapnutí vypne

Mám problém můj starší pc se hned po zapnutí vypne a nevím co s ním je nedávno jsem ho přestěhoval do jiné části místnosti a od té doby nejde zapnout vždy po zapnutí se vypne ani nenaběhne načítací obrazovka nejsem technologicky nijak zdatný a proto prosím o pomoc za jakoukoliv odpověď předem děkuji.

Tvoje poněkud vágní ujištění technického laika nestačí. Musíš se vším, co je v konektoru, v patici nebo ve slotu (s výjimkou procesoru - s tím bych raději nehýbal) pohnout, tj. vysunout, možná otřít kontakty (lze-li) a znovu řádně usadit. Taková povysunutá grafika dokáže věci...