Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 000 na LoL a težší hry

AHOJ,chci se zeptat, jaký notebook do 10 tisíc na hraní League of legends a i těžších her, třeba na DBD atd. Mám zatím tenhle : https://www.euronics.cz/notebook-lenovo-ideapad-g7 0-80-cerny-i3-4030u-4gb-8-1000gb-17-3-hd-dvd-r-rw- nvidia-920m-2gb-bt-cam-win-8-1-win10-lnv80ff0074ck /p396901/#hodnoceni
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, ale herní notebook do Kč 10000,- (karel)

Lol to utáhne (budeš si muset pohrát s nastavením a potom to půjde) a GTA 5 to rozjede, ale budeš to muset mít na nejnižší nastavení, co tam je a budeš rád za +/- 30 fps. :-) Našetři více (tak + 20 k) a už to bude na nějaký ten herní ntb. Doporučuji zvážit, zda takový herní ntb potřebuješ, protože při našetření cca 10 - 15 k budeš mít dobrý stolní počítač, který Ti rozjede vše, co píšeš. :-)

Díval jsem se na specifikace a na tu grafiku přes yt, viz zde: watch nebo zde: watch
Je tam sice silnější procesor, ale jde to.