Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory do 1000,-

Ahoj, nakonec bych si chtěl k sestavě pořídit nějaké rozumné repro, a ne šunt co budu po dvou týdnech reklamovat.. sestava tahle: https://www.czc.cz/cdaog3fti0gioa9bta5593oah7/sezn am

do oka mi padly tyto: https://www.czc.cz/genius-sw-g2-1-1250/79666/produ kt

má někdo lepší tip? Klidně bych vzal i nějaké repro třeba za 500, pokud za tu cenu nějaké schopné existují.. čím menší cena, tím líp.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Logitech nema vystup na sluchatka propojenej se zesilovacem v repracich, oni to tak proste nedelaj, zatimco Geniusy vetsinou ano, podle me je lepsi reseni to od Geniusu, takze bych jim dal v pripade obcasne potreby sluchatek prednost.

V podstate co se tyka kvality zvuku, bude to u vsech okolo te tisicovky (coz je takova rozumna cena, aby to nebyly uplny sumitka) stejne. Spis to chce vybirat, aby nevrcelo trafo, coz ale bejva dost casto otazka kusu, takze treba u tech Logitechu Z213 si na to lidi na ruznych diskuzich stezujou, ale ja je mam taky a jsou naprosto tichy a nic nevrci, pocitam, ze u Geniusu to nebude jiny, takze koupit, zapojit a pokud to bude rvat, tak vratit ve 14 denni lhute.

Edit: Mrkni i na Alzu, tam hodne lidi pise hodnoceni. K tem Geniusum si lidi stezuji na silenou LED diodu (doslova: "funguje mi misto lampicky" :-D), kterou je nutne prelepit a take ze sluchatkovy vystup neni dobry, takze si v tomhle oproti tem Logitechum co jsem tu pastoval nepomuzes.

Ty konkretni co vybral on neznam, ale obecne je to co pises ty naprosty nesmysl. Creative uz nejakou dobu vyrabi stejny sunty jako ostatni a ze by Logitech nejak vycnival nad ostatnima, to teda take ne. Mozna pred 5-10 lety, ale dnes je to na jedno brdo.

Za ty prachy to je fuk a klidně bych vzal i Genius ovšem ty z MDF,jinaku tu mám odstavený Creative starý ca 4 roky a hrajou slušně na to co stáli 600kč.:-) Ale jinak souhlas Logitech ,Creative dneska na jedno brďo se všema levnýma značkama a někdy hrajou líp i levnější Genius ...

Pro tazatele jestli chceš trochu kvalitu tak si připlať za tyhle ověřený www.czc.cz,ty cos postnul tu nedávno někdo řešil chcíplej woofer,což je u Geniusu běžný.....