Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikává display na notebooku

Dobrý večer, mám notebook Acer Emachines E627 a začal mi na něm blbnout display..začal na spodní části skákat obraz a lítaly po něm čáry...
Zkoušel jsem i jiný display z podobného notebooku (Emachines E725) a dělá to to samé.. když dám ten z E627 do toho E725 tak to nedělá...
Když připojím notebook na extérní monitor, tak jede vše v pohodě...je tedy něco na ZK? Nebo grafika?
Díky za všechny rady.

No,asi ano,ale .. jinak ten noťas je z roku 2008 a výkonově není zase tak špatný (přidaná RAM) . Pravda je,že mechanicky nic moc. Mám ho v provozu dodnes,tady s tím občasným problémem problikávání,naštěstí lze nad klávesnicí lehce sundat kryt a konektor umravnit. Jen pro zajímavost pro některé - jede tam naprosto spolehlivě Windows 10. Jak je to možné,ptám se MM a ostatních teoretiků ??

Jsi tady nový ? Je nahoře - tady je přepis : Dobrý večer, mám notebook Acer Emachines E627 a začal mi na něm blbnout display..začal na spodní části skákat obraz a lítaly po něm čáry...
Zkoušel jsem i jiný display z podobného notebooku (Emachines E725) a dělá to to samé.. když dám ten z E627 do toho E725 tak to nedělá...
Když připojím notebook na extérní monitor, tak jede vše v pohodě...je tedy něco na ZK? Nebo grafika?
Díky za všechny rady.