Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nemuže nastartovat - po Glary Utilities

Dobrý den.
Nainstaloval jsem si na netbook Acer aspire one program pro údržbu Glary utilities. Spustil jsem jednoklikovou údržbu, která mi našla oproti scanu skrze Advanced System Care 9 více problému, včetnľ chyby na hard discu. Program všechny chyby i automaticky opravil. Následně jsem ještě přes startup managera zakázal většinu programu pro update software, ponechal jsem samozřejmě programy od harwaru, tzn. všechny Windowsovské, Intel, Acer a podobné aplikace. Po restartu mi počítač jede okolo tří vteřiny a následně se vypne, ať už udělám cokoliv. Jsem schopen se dostat do BIOSu, ale jakmile se tam dostanu počítač se hned vypne, stejně jako když neudělám nic a nechám ho normálně startovat. Počítač fungoval bez problému, až do použití Glary Utilities. Mohli byste mi prosím poradit co mám s tímto problémem udělat?
Děkuji předem za odpověď. S pozdravem. Tomáš.

instaluješ tam samý trus. je to jen placebo a jak vidíš i rozdrbávač systému.
-> nová instalace windows, máš měsíc prázdnin času.
na kontrolu disku jsou seriózní programy, ne ten tvůj odpad.

můžeš to odinstalovat v nouzovém režimu, ale rozjebaný systém nemá cenu resuscitovat.

To je hloupost. Glary Utilities rozhodně není placebo. Je ta shrnuta na jedné stránce řada funkcí samotného OS, dál další funkce a vychytávky. Je ovšem třeba je užívat citlivě, nejlépe s poradou někoho, kdo ví, jak GU nastavit.
Lední brtník navíc užívá typické argumentační fauly ("tvůj odpad"), aniž by řekl, co jsou ty jeho "seriózní programy".

Ale s GU je potrebné vedieť pracovať! Vedieť, čo ktorá funkcia vykoná, aké sú dôsledky. Obyčajný BFU len kliká a kliká a výsledok? Nefunkčný OS, ktorý sa zachráni jedine ČISTOU inštaláciou.
Platilo, platí a bude platiť - pokiaľ to FUNGUJE - NEHRAB sa v tom!