Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 40k

Ahoj, potřeboval bych pomoct s PC sestavou do 40k (1480€) i s monitorem a OS, klávesnici, myš a repráky mám

Sestavu mám v plánu kupovat z portálu CZC.cz

Sestavu bych chtěl na hry a hlavně na Zaklínače 3 alespoň na high a 60FPS a CSGO. Pokud by takové podmínky bylo možné zajistit na levnější sestavě a nebo bych si musel připlatit a neváhejte a sdělte mi to.

Předem děkuji za ochotu a spolupráci :)

no tak ja bych radej 144 Hz monitor na hrani pro zobrazeni vice framu za sekundu (mnohem plynulejsi zazitek, kdo neuvidel, nepochopi) a s lepsi odezvou - zvlast pokud OP chce hrat CS:GO "vazneji" - nez lepsi pozorovaci uhly a krasnejsi barvicky

vis, ono je to o prioritach, ale imo je tohle proste pro herni PC lepsi volba.

pane boze, ty jsi fakt omezenej

vis, ono neni 60 fps a potom 144 fps, je to docela velky interval, kde se postupne zvysuje plynulost (a cim vice se blizis 144 fps, tim mensi gain)

Witcher 3 je jedna z nejnarocnejsich her a na 100 fps se bez vyrazne ztraty na IQ (image quality, IQ se u tebe ztraci tezko) dostanes ez

pokud nema uchylku a nechce, aby CPU byl v Prime95 na 50 stupnich, tak staci pro Skylake i5 v klidu ten, co tam mam ja - zivotnosti CPU to urcite neublizi a nepredpokladam, ze by OP chtel lamat taktovaci rekordy. existuje bod zlomu, za kterym musi clovek silene zvysovat napeti s minimalnimi narusty frekvence. tam jit prece nechcem.

Díky, raději budu omezenec, který se neřídí heslem "čím víc proužků, tím víc adidas", než rozhazovat cizí peníze za šlupky s překonanou technologií, jenom proto, že papírově jsou ty parametry sice krásné, ale jen do té doby, než se potkají s realitou. Mimochodem - jak dlouhou výdrž plánuješ tady na Poradně (vzhledem k tomu, že se chováš jako ředitel zeměkoule a urážky rozhazuješ lopatou)?

Kachlik rika: "je mi uplne jedno, jakou obnovovaci frekvenci a odezvu monitor urceny prevazne pro hry ma, a kazdemu by melo stacit 60 fps, nejlepe s ghostingem, protoze... barvicky a uhly (ano, normalni lide se prece divaji na monitor zboku, ze)"

no teda, ty ses fakt inteligent

jinak je mi docela jedno, jak dlouho tady vydrzim - pokud si poradna moje rady nezaslouzi, tak moji nepritomnost zde neoplakam

Máš pravdu, data nemám - tahle "značka" mě nezajímá, neřeším ji, nepoužívám ji, nemám tím pádem problémy s reklamacemi… Ale když už jsi to nakousnul, mohl bys mi připomenout to

hloupe tlachas jako obvykle

Víš, už jsem starší člověk, a nějak si některé věci hůře pamatuji, tak jestli to pro mě uděláš… Díky…

Nech ho, je to velký, má to hodně proužků, tak to musí být to nejlepší. O prověřených značkách, nadstandardních zárukách a spolehlivosti ještě neslyšel/řeší za něj rodiče, tak si plácá, a až dospěje, ještě se tomu společně zasmějeme (a mezitím pár lidí, kteří dají na jeho rady, zapláče nad výdělkem, ale "z cizího krev neteče" jak se říká, ne?).