Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dak/deep web stránky

Ahoj, mám dotaz.

Chtěl bych se zeptat, zda mi někdo poradíte nějaké ZAJIMAVE české weby na dárky webu. Leží tam jen že zvědavosti, žádné šílenosti a neřesti. :)

Dekuji

Čekal jsem takovou odpověď. Máte pravdu, každého zajímá něco jiného. :)

Například politika, zajimaji mě i (především) weby co se týče news, ale tecch bez cenzury, ne jako ta média co nás krmí žvásty.
Děkuji. :)

:beer:
naši náctiletí neutrpěli vzděláním, nic nečtou, netuší souvislosti a pak se najednou rozhodnou hledat pravdivou pravdu.
i když nic nečtou, tak ví, že se to cenzuruje.

tazatel a jeho rodiče mají nejspíš mail seznam, k němu zprávy na komunistických novinkách.
a ti chcou odhalovat pravdy.

jdu si dát radši necenzurovanou medovinu.