Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC a TV

Zdravím, už jsem docela zoufalej. 3 dny se snažím propojit svuj PC s televizí Toshiba a furt nemůžu přijít kde je chyba. Propojení je následující - na DVI vstupu je redukce na VGA. V tom je zapojeno VGA a na konci je to zapojeno do televize pomocí HDMI. Kabely jsou max 2 metry. Nemám grafickou kartu s výstupem na HDMI.

Mohl by mi někdo poradit postup jak to ještě zkusit, třeba jsem to celou dobu zkoušel blbě?

Jinak v TV jsem zkoušel vstupy jak HDMI1, tak i 2.

Díky všem za nápady a pomoc

Velmi by ma zaujimalo ze cim si zapojil to VGA do HDMI, ptz urcite nemas taky prevodnik, a zapajas to teda uplne blbo nejakym opacnym kablom alebo inym nezmyslom.
Takze chod si kupit kabel DVI-HDMI za par korun, alebo idealne HDMI-HDMI, nech ti ide aj zvuk.