Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám mobil, který vydrží nabitý déle, než je obvyklé :-p

dobrý večer/den

prosím o poznámky ke mnou vytipovanému mobilu
http://michalkupsa.cz/blog/asus-zenfone-max-uzivat elska-recenze-209.html

nebo případně jiné návrhy...

Požadavky:
- nenabíjet každou noc. Současný mobil dnes, po dvouapůl letech provozu, mi někdy nevydrží ani do večera
- LTE pro Vodafone (prý mají jinou frekvenci?)
- aspoň trochu dobrej foťák (vím, je to mobil, ne foťák), ale už jsem si zvyknul ze současného mobilu

Patrně budu víc na facebooku/messengeru, než telefonovat (časté pobyty v nemocnici).

Za užitečné rady všem děkuji :puff:

Souhlas s kozakl - powerbanku!

Jinak dik, zes nam to ujednodusil a napsal, co za mobil mas ted.

Pokud jses na elektrice, nabijej kazdou noc, ikdyby mobil nebyl vybity, tak cim driv zacnes nabijet, ti vic setris baterku.