Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP support Assistent - K čemu slouží?

Dobrej, chtěl bych se zeptat, k čemu slouží HP support Assistent. Zatím Jsem se dozvěděl, že to slouží na nacházení aktualizací, ale opravdu je potřeba, když si to windows najde sám? Jinak.. - používám WIndows 10. Taky jsem se dozvěděl, jak ho odinstalovat (HP support Assistent), ale je chytré ho odinstalovávat? Nevidím v něm žádné využití. Program jsem už měl naistalovaný v zakoupené sestavě HP.

Děkuji za odpovědi.

Jako všechen sw od HP.
Aktualizace MS si najde Win sám. Tohle by snad mělo najít aktualizace ovladačů HP. Jenže: co funguje do toho se nerýpá ! Aby ses pak nedivil. Zvlášť, když se ti tam bude dít něco automaticky.

Taky dobrá aplikace se jmenuje HP ProtectTools Security Manager. Sbírá hesla.

O tom nepřemýšlej. Tady ty supporty,zejména HP jsou "tak zvaný americký způsob života". Američan je v podstatě robot,který nic navíc neudělá. Vše musí mít na tácku. U nás je to jiné,tady spíš naopak,uživatel jakéhokoliv zařízení,pokud se ho sám nepokusí nějak "zrychlit,nebo vylepšit", tak nežije.