Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory 60 W

Zdarec tovaryši, mám na vás doataz - když prodejce píše, že reproduktory mají výkon 60 W a ve specifikacích má sub 9W a každý repráky 6W.. Tak se nedopočítám do 60, vvsvětlí mi to někdo? Díky moc :D

Bohužel je to opravdu postavené na velikosti čísla. Kdysi se u CD mechanik zvyšovalo (nesmyslné) číslo až do 52x,nic to nevypovídalo,ve skutečnosti bylo pálení třetinové. Stejně zázračně působí vyšší číslo u verzí Androidu. Pravda ale je,že je to naopak. Stačí projít diskuse. Ale to sem nepatří. Pokud to jde,nech si bedýnky předvést u prodejce.