BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Uvádí se libovolné přirozené číslo, neřeš to. S vyšším se to lépe prodává, nejvíce pravděpodobné údaje budou na webu výrobce.
No o to to je zajímavější, protože výrobce na svém webu má PDF brožurku, která má v nadpisu 60W, ale ve specifikacích skutek utek
Bohužel je to opravdu postavené na velikosti čísla. Kdysi se u CD mechanik zvyšovalo (nesmyslné) číslo až do 52x,nic to nevypovídalo,ve skutečnosti bylo pálení třetinové. Stejně zázračně působí vyšší číslo u verzí Androidu. Pravda ale je,že je to naopak. Stačí projít diskuse. Ale to sem nepatří. Pokud to jde,nech si bedýnky předvést u prodejce.
52x bola max. rychlost citania a to odpovedalo presne. (P.S. ono sa tych cisel k tomu pisalo viac, osobitne pre zapis a citanie a pre rozne typy medii)