Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon okolo 7 tisíc

Dobrý den rád bych si pořídil nový telefon a jelikož se v tom nevyznám tak bych chtěl poradit.Telefon budu používat na internet a hry, takže něco dobrýho. Na focení ho moc používat nebudu takže moc dobrý nepotřebuji, ale chtěl bych aby obsahoval gyroskop. Co byste mi doporučili? děkuji

Jestli chceš hrát pokemon go tak ti stačí i nějaká shitka, jinak bych šel do lenova a huawei, většina kamarádů vlastní právě telefony téhle značky a zatím si nikdo nestěžoval( myslím že poměr cena, výkon jsou super.

Já to právě pochopil tak, že chce chytat pokemony protože napsal ten gyroskop a hry :D pokud si chce hrát opravdu hry náročnější tak at si koupí tablet, sám vlastním telefon s 5,5 palci a přirovnal bych to k hraní na notebooku s 15,6 palcovým monitorem, to prostě není ono....