Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilator na zdroji

Dobrý den
Možná bude můj dotaz připadat debilní ale jsem laik.Mám zdroj 300W značku nevím a zajímá mě jestli se má součastně se zapnutím PC zapnout i ten větrák zdroje,nebo až po nějaké době a jestli jsou ty otáčky stále stejné nebo se nějak samy reguluji.Za odpovědí předem děkuji

Tak on hluk zavisi aj od kvlity zdroja/typu vetrakov na nom (12cm vetrak je lepsi) a aj od teploty v skrini (ak uz horuci vzduch nasava zo skrine, tu moze pomoct dodatocny vyfukovaci vetrak na zadnej casti skrine, idealne pomalobezny 12cm), a aj od zataze CPU (ak nejaky vir vytazuje CPU na 100% tak musi vsetko chladit podstatne viac a rve, vytazenie CPU je v spravcovi procesov, 100% minus necinne procesy)

Mám Intel Coreduo 805D,Geforce 6600,HDD 160 a pamět 2krát512,OS Windows XP profi,hry na tom nehraji jenom brouzdám na netu.Vytížení CPU minimální,teplotu HDD 42 stupňů a CPU 50 stupňů při 1300 otáčkách asi to bude tím zdrojem.Každopádně vám ještě jednou děkuji za podnětné rady.