Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokoval se mi e-mail.

Dobrý den, moc prosím o radu.Najednou se nemůžu přihlásit na e-mail.Přihlášení bylo automaticky a heslo jsem i znala, ale najednou to nejde a hlásí mi to, že heslo je neplatné. Mám tam důležité e-maily ohledně splátek,ohledně brigády, atd. Žádné spamy, ani nic podobné jsem nerozesílala. Obnovení hesla a odpověd na otázku kterou jsem zadávala už hodně dávno si bohužel nepamatuji. Poradí mi někdo prosím, jak by to šlo odblokovat? Děkuji za každou radu. Jana

Taky je ještě možnost, že se to na serveru dočasně pos.... škodilo.
Zkontroluj si, jestli se nezměnila adresa, kam se přihlašuješ: Třeba z http:// na https://
Jinak každý - i mizerný - poskytovatel mailu umožňuje obnovení zapomenutého hesla.

Třeba máš něco s klávesnicí(CapsLock,přehozené Z a Y apod.).Napiš si to heslo někam,kde ho uvidíš a pak dej jen Kopírovat a Vložit.
Odpověď na kontrolní otázku se snad nezapomíná,pokud to není číslo už propadlého dokladu.Třeba na seznamu je jméno matky za svobodna,jméno oblíbeného herce apod.To si snad vzpomeneš.Jinak jak radili ostatní-zkusit to zítra znova a pak kontaktovat podporu.