Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak si z Dailymotion stáhnout zakoupené video?

Nemáte nějaký dobrý tip, jakým způsobem stáhnout video, které jste si na určitou dobu zaplatili? Neplacená jdou stáhnout bez problémů přes všelijaký servery jako 9xbuddy apod., ale placený, ikdyž si je zakoupíte, tak link nefunguje. Zkoušel jsem to i přes VLC, kde se to také nechytlo. Zajímalo by mě, jak vytáhnout přímý link na to video. Samozřejmě to můžu vyřešit snímáním obrazovky, ale tam je problém z trhaným záznamem. Napadl mě ještě Replay Media Catcher, který zafungoval na ivysílání, ale k němu se dostanu až večer. Děkuji

No hlavne ze jsi mu poradil, ze jo.

Sam odpoved neznam, prave me zajimalo, jestli tu da nekdo nejaky tip. Zajima me totiz neco podobneho, potreboval bych vyripovat nejaky videa z HBO GO, nasi to maji placene ale vecer se to seka, takze jedinna moznost to vyripovat offline, aby mohli koukat vecer v hlavnim case.

najkomickejsi je zlodej ktory ani nevie ako kradnut :-)

takze jedinna moznost to vyripovat offline, aby mohli koukat vecer v hlavnim case.

dalsi dobry vtip - jezisi musia to vidiet v hlavnom case, lebo inak co? :D
a ked je to vysielane k nejakemu datumu a ty to ripnes, tak im to stejne mozes pustit az po odvysielani a ripnuti. Takze nejake sledovanie "nazivo v priamom prenose" sa aj tak nekona.

Inac vyskusajte offlibery alebo jdownloader, dakedy to ide.

HBO GO je internetove vysilani HBO, kdy si zaplatis, prihlasis se ke svemu uctu a muzes koukat na vsechno co je v nabidce kdykoli chces. Bohuzel pravdepodobne nemaji dostatecnou kapacitu linky a vecer se to seka. A samozrejme se rodice stejne asi jako x dalsich zakazniku chteji koukat prave vecer.
V podstate jsou rozhodnuty po dokonceni sledovani jednoho serialu to zabalit a odhlasit, nicmene napadla me varianta jim to stahovat, jedna se o starsi serial, ktery uz piratskou cestou nesezenu, proto ten napad s ripnutim.

Offlibery neznam, porozhlednu se pres Google a pripadne zkusim, dik.

Ne, já přijdu do videopůjčovny, půjčím si DVD, doma si z něj udělám kopii a půjčené DVD vrátím. To je naprosto něco jiného než ukrást auto z půjčovny. Ten tvůj příměr sedí spíš na tuhle variantu: půjčím si auto (=zaplatím si film), seženu věci pro sestavení kopie (=stáhnu si program z netu na offline stažení filmu), sestavím si kopii auta (=stáhnu si film), původní auto vrátím (=vyprší zaplacená doba). Stažení filmu pro vlastní potřebu je naprosto legální věc, nedělej tu z lidí zloděje.

Ono se na poradnu moc lidi nechodi, kteri delaji do videa nebo i do nejakeho neoficialniho stahovani videa apod.

Kdybys nahodou nasel neco obecnejsiho, tak sem dej odkaz, ja to cesem chci nastudovat, urcite to nejak jit musi, kdyz existujou ripy s HBO nebo Netflixu.