Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit nebo ne? PC Sestava

Našel jsem na netu tuhle sestavu za 16 K oplatí se to koupit nebo je to šrot? Na občasné hraní her, internet, editace zvuku a videa. Díki

Procesor:AMD FX-8300 VISHERA 8x3,3GHZ TURBO až 4,2 GHZ
RAM: 8GB osazeno 2x4GB DDr3
Vysokorychlostní pevný disk: SATA 1 TB
Gr.karta ASUS NVIDIA GE FORCE GT730-4GB RAM VGA+DVI+HDMI
zvuková karta HD
Acer S240HLbid 24´LED monitor VGA+DVI+HDMI
LAN 1GB
DVD RW vypalovací mechanika

Viz odkaz: https://pc.bazos.cz/inzerat/63654237/Nove-herni-os mijadro8x33GHZ8GB-RAMHDD-1TBgrk4GB24LED.php

zdroj ani neuvádzajú,...

s výkonnou grafickou kartou která disponuje 4GB grafické paměti.
Jádro počítače tvoří jeden z nejvýkonnějších procesorů 8jádrový AMD FX8-core FX8300 Vishera.Výkon a plynulou práci počítače zajišťuje 8GB operační paměti DDR3 s vlastním chlazením pro maximální výkon na herním poli.

jakože dobrej vtip....