Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rollback se kterým nelze hrát.ani technik si s tim nevi rady..

zdravím maám uz delší dobu problém s hraním her na svém internetu.pri zobrazeni net graphu nebo na teamspeaku připojení vidim 0 packet loss a cca 20ping a ve hrách mám cca 400-600fps protožě mám pc na streamování těch nejobtížnějších her..Zkoušel sem v linuxu uz dříve jen nahrát ovladače a hru CSGO a proste rollbackuje mě to doleva doprava ,přehazuje to zbraně z5 ,s 2sec delayem.dělá to ve většině her žkousel sem používat Pingplotter a winMTR.který však nenajde nejaký extra packet loss jednou za čas podle toho jestli dam aktualizováni po 1 sec nebo po 2sec.vědel by někdo jak se stím vypořádat? mám i novej kabel vyzkoušenej ,integrovanou i kopupenou sítovou kartu a taky žádná změna .Už sem si zkoušel pořídit o2 omezenej na 20gb a mam sním 500 ping,takře pro mě jiny řešení než odstranit problěm není.. pro více informaci stačí napsat..

Ahoj prři hrani online her jako je CSGO LOL RAINBOW SIX atd mam rollbacky neustalé vrací mě to nazpět.Dříve sem tu měl také topic a někdo mi poradil,že mam zformátovat pc a zkusit linux a ovladače a jetli to budě dělat taky.jinac používal sem Avast,na win 10 ,ale sposuta lidi mi ríkalo ,ze sem blbec at to dám pryč ,ze win 10 ma stoji ochranu,tak pouzívam pouze CC cleaner a Malwarebytes na viry..dělá i to při zformátovné PC s defaultníma ovladačema z CD od Asusu ,tak se staženýma z asus stránky.

Nainstaluj tam windows uplne nacisto a potom ziaden malwarebytes ani avast a hlavne ziaden cleaner !!! Len ovladace SPRAVNE pre W10 z webu vyrobcu zakl.dosky a grafiky, NIC VIAC.
Win nechaj aj kompletne updatovat a restartuj.
Potom nejaku LEGAL hru t.j. bez zavirenych crackov a podobnych veci. potom to ide jak?
Co sa tyka pripojenia tak je nutne napisat podrobnosti jak presne si pripojeny na co presne, problem moze byt aj router alebo aj LAN kabel, hlavne ak ho krimpovali tzv. experti. Pripadne wifi spoj je problem apod.

po zformátování pc nahraní systému a ovladačů z asus original stranky stáhnu Steam a stáhnu zněj KOUPENOU hru CSGO..dělá to pořád.Technik mi dal novej router i s kabelem TP link TL-WR841ND ,ke které mi doporučil koupit sítovou kartu TP link TG-3468,který taky nemá vliv na rollbacky.Zkoušel sem to i bez routeru rovnou z vysílače co máme na střeše kabel do sítovky a také nic ,co mi doporučil technik..zde je moje aktualni pšipojení na obrázku

a navíc ten format a instalace ovladačů od znova,pro mě nemělo žádnej pokrok ani změnu,jak WIN 10 tak WIN7 tudiž nemám důvod ani náladu to dělat od znova jak blbec a zabít tím celý den,když to na to něma vli,když vím,že to ani minule nepomohlo.opravdu nehodlám nic dělat zbytečne :-)

A ten tvoj router je nastaveny na .2 na LAN strane? Jaku IP ma tvoj PC? Mas niekde problem medzi tvojim PC a tym routrom, ak to je tvoj router a ne ten na streche. Principialne mozes sa pripojit aj bez toho routra, ked si nastavis do PC to co je na WAN strane routra.
Ked to nesposobuju antiviry v PC alebo blby kontakt na sietovku, tak to sposobuje LAN kabel, alebo router samotny.

muj pc na mojeip,.cz ukazuje 37.188.128.89 -- zde je ten status routeru IP Address:
Subnet Mask:
stale nevim o jakou .2 jde nerozumim tomu ani trosku,takze nemam tuseni jestli to je nebo neni nastaveny na .2 .. :-/
muzu zkusit kabel od O2? bude to stejne? mam tu prave ten internet od o2 jeste ykterej je defakto k nicemu,ale nemuzu odejit od smlouvy..

máš vnútornú (LAN) IP, a vonkajšiu (WAN) IP, wan Vám pridelí poskytovatel internetu, to neriešte, vy máte PL čož je problém vo vnútornej sieti v LAN medzi vašim PC a routerom, nikoliv medzi routerom a poskytovatelom, poskytovatelia Vám môžu testovať a pod, jasné že problém nezistia...

vyskúšajte normálne LAN, ethernet kabel s koncovkami RJ45,..

[img=http://kassenportal.ch/images/articles/lan_grau.jpg]http://kassenportal.ch/images/articles/lan_grau.jp g[/img]

vymeniť, tak je problem v routery alebo vo Vašom PC (sieťovke)... ak z iného PC pri pripojení k tomu PC vše funguje v poho je tá chyba v PC (sieťovke), ak nefunguje, je to v routery....

do prehliadača napište tu IP adressu do stavového riadku "192.168.1.2"

Jaku IP ma tvoj PC vidis v podrobnostiach v centre sieti, alebo vo vypise prikazu ipconfig -all

Tu branu 192.168.1.2 ti nejake zariadenie cez DHCP nastavilo, alebo niekto rucne, a nemusi to byt nastavene spravne, preto sa pytam co je nastavene v routeri, idealne skontrolovat aj co je na LAN strane a na WAN strane.

LAN kable su vsetky stejne, tie co mas (cross urcite nemas). Mozes skusit hocktory.

Ked tu PCI sietovku vyberes z PC (alebo aspon zakazes v spravci zariadeni) a LAN kabel strcis do integrovanej na zakl.doske, tak je nejaka zmena v tom hrani?
Ovladace pre tu PCI kartu si instaloval jake? A pre integrovanu sietovku jake?
Antiviry vsetky odinstalene?
Ptz mas tam evidentne 2 problemy, prvy si vyriesil, a s riesenim druheho musis zas zacat odznova, ptz vsetky doterajsie testy su kompromitovane tym 1.problemom, t.j. ze nieco co v minulosti by pohohlo si myslis ze nepomoze, lebo si tam mal ten 1.problem.

P.S. ten 6% loss co ti tam svieti vpravo to bolo este s tym starym LAN kablom, alebo co???

https://www.asus.com/support/Download/1/45/6/21/vZ YkBWqbq3zSY8kO/40/ tady odtud mam posledni driver na LAN,tak CHIPSET,tak vse ostatni co je potreba. protoze na ten TPLINK co mam neni zadnej driver na WIN 10,tazke sem ani jine nenasel ani tam nedaval.btw ten screen je ted stim o2 kabelem,.takze to ma packet loss porad at to dam do sitovky integrovane nebo te tplink,rozdil tam neni zadny ,antivir tam nemam ted zadny,pres odpoledne sem mel jeste zapnutej defender na zkotrolovani od win 10 ,jestli tam neco nenajde a taky nic.