Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyber vhodnej DDR pamate

Chcel by som si kupit z ebay.com nasledovnu DDR pamat: http://cgi.ebay.com/SAMSUNG-DDR-1GB-PC3200-400Mhz-P C2700-PC2100-400MHZ-RAM_W0QQitemZ120128635482QQihZ0 02QQcategoryZ74942QQrdZ1QQcmdZViewItem

Nie som si isty, ci bude fungovat s mojou doskou MSI 865PE Neo2V, kedze ma uvedene nasledovne poziadavky:

System Requirements :
1. Your system / Board must be able to use 1GB DDR modules
2. Not an Intel based nor ASUS board nor nVidia Chipset on Board

Ak rozumiem dobre, tak nefunguje s chipsetmi od Intelu, je to tak?

kolegové mají pravdu....kašli na tu pamět a kup přes nějaký CZ e-shop Kingstona,Geil nebo A-data!!!!! btw když si vlezeš na www.srovnanicen.cz a zadáš konkrétní pamět, tak ti to vybluje plno odkazů a cen...