Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlhe vyhladavanie a velke vyuzite RAM pri vyhl. aktualizacii

Dobry vecer, dufam ze mi pomozete. Pri vyhladavani aktualizacii na Windows 7 Pro 64bit sa vyhl. zasekne a nastane velmi velke vyuzitie RAM, niekedy az na 80-90%. Mam 4GB RAM. PC je skoro nepouzitelny. Jedine riesenie je zastavit sluzbu wuaserv. Skusal som vseliake resety Windows Update Agent klienta, nainstaloval odporucane aktualizacie, fixy... Ale nic z toho nefungovalo. Riesenie zrejme bude vypnut wuaserv ale ja chcem mat vsetky bezp. aktualizacie nainstalovane a dany problem vyriesit. Dik

Nastav aktualizacie na nikdy, a restartuj. Potom zmaz obsah (subory) v zlozke C:\Windows\softwaredistribution\download\ (musis mat spusteny prieskumnik cez pravy klik - ako spravca) a potom zas restart, a zapni update a zmackni ze vyhladat aktualizacie a nechaj to zapnute az kym to nedokonci, kludne aj celu noc. Nic pri tom nerob.