Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootmgr chybi

Dobry den.

Chtel bych se Vas zeptat, zda nevite, jak postupovat: mam novej ssd harddisk a pres program rufus jsem si vypalil iso windows 7 na usb flash disc. Jenze kdyz se toto usb snazim nabootovat, vyhodi mi to chybu BOOTMGR chybi. Vzdy mi to nabootovalo, dnes vsak ne. Nevite, jak tuto chybu opravit?

Za prispevky budu rad.

Ano. Vzdy, kdyz vyberu flesku jako bootovaci medium, tak mi vyskoci text: press any key to boot from USB. Kdyz nic nezmacknu, vypise to BOOTMGR chybi. Kdyz stisknu libovolnoi klavesu, tak se to zasekne pri textu press any key... a nic to nedela

A vzdy si to bootoval v legacy mode a ne v uefi mode?

Bud nebootujes z toho USB sticku (nastav si to v BIOSe alebo v popup boot menu), alebo si ho vytvoril blbo. MS ma na webe vlastny Windows download tool, ktorym da .iso na USB stick spravne aby to bootovalo. Za predpokladu ze nebolo posahane to .iso, nikto nevie odkial sa to iso vzalo a ci to nevyrabal dement.