Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta a cpu

popri tom ako som hladal teplotu CPU aj GPU...tak mi ukazuje ze CPU ma 100 stupňov ak dobre pozeram (pride mi to dost), a gpu som nenasiel,ale vsimol som si ze sa vola amd radeon r9 380x....ale ja som dal do zostavy sapphire nitro r9 380 x.... moze byt ze program nejak zle ukazuje,alebo mi pri skladani pc dali inu GPU?... nechcem velmi otvarat skrinku,pretoze som vzivote ziadnu neotvaral,mam nejaku skaredu eurocase za cca 20€ a bojim sa ze by som do nedal spat dokopy :D....

AIDA64 ukazuje teploty v sekci Počítač -> Senzory
Jinak jak píše kolega, u té grafické karty málokdy nějaký program napíše přesný název karty, většinou se spokojí jen s řadou (což 380X u tebe splňuje).

Otevřít skříňku se bát nemusíš, odšroubuješ 2 šroubky a potáhneš bočnici dozadu.. Pak se můžeš koukat, fotit, natáčet, .. :) Jen bych do toho nesahal v huňatém svetru a neházel bych do toho kovové předměty (např. víčko od piva). Zavřít opačným způsobem je tuším již jasné.