Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstalace Office 2016 - nejde aktivovat

Dobrý den,
Před 3 měsíci jsem koupil licenci na Office 2016 (doživotní), už při této první isntalaci byly komplikace, šlo to aktivovat pouze přes telefon.
Nyní jsem reinstaloval systém ( což dělám docela často +- 2 krát do roka) a na něj jsem nainstaloval Office. vše Ok, ale nejde aktivovat ani se přihlásit na účet.

Je mě jasné že mám produkt vázaný na účet přes ...@outlook.com.

když se sice přihlásím k účtu napíše:

Jste správně na místě pro instalaci a přeinstalaci Office 2016, Office 2013 a Office 365 a pro správu předplatného Office 365. Přihlásili jste se ale účtem, ke kterému není přiřazený žádný z produktů Office. Pomůžeme vám. O poslední dvou slovech hodně silně pochybuju, Připadá mě to asi jako naši " POMÁHAT A CHRÁNIT" trpaslíci3-[

Nicméně, když kliknu na odkaz "Máte kód Product Key pro Office? Zadejte kód Product Key" -

otevře se okno kde jsem přihlášený na ....@outlook.com , tam je odkaz:

Už jste zadali kód Product Key a hledáte svůj software? Instalovat z Office.com/MyAccount

Na ten kliknu a otevře se okno:
Svoje produkty vidíte dole.
Váš produkt
Microsoft Office Pro Plus 2016
Váš kód Product Key
XXXXX-XXXXX-.XXXXX-XXXXX-XXXXX
Pokračujte takto:
1. Dole klikněte na tlačítko Stáhnout hned.
2. Uložte si soubor na plochu. Neměňte název souboru.
3. Poklikejte na ikonu souboru.
4. Zadejte nahoře uvedený kód Product Key.

5. Aktivujte si licenci podle pokynů.

Proč mě to tady píše , že produkt aktivovaný mám, ale na uvodní stránce to píše opak, a přihlásit se ve Wordu k tomuto účtu nejde.

Bod 4. "Zadejte nahoře uvedený kód Product Key" taky nelze provést. Kod to sice odfajfkuje (že je OK), ale dál to nahlásí

" Tento produkt nelze aktivovat, protože tento kod product key není platný"

Můžete mě poradit kde dělám chybu díky Mira

Připadá mě to jak v kocourkově, to chtějí aby člověk kupoval software a podle nich nekradl. Nejjednoduší by asi bylo kopit to u nich a pak si nainstalovat cracklou verzi aby s programem mohl pracovat. Od nucení Win 10 začínám být na MS alergický a tahle pakárna tomu moc nepomohla.

Produkt máš aktivovaný pro svůj předchopzí systém. Server MS neví, že jsi počítač přeinstaloval - pro něj je systém aktivovaný na jiném počítači.
Měl bys tam mít správu licencí - prostě odeber aktivaci z předchozího systému a aktivuj ji na novém.

tato odpověď mě došla do meilu ?!
MM..:
Odkial si ten kod kupil? Nejaka "vyhodna nabidka"? Tak uz vies preco bola vyhodna. To chod reklamovat tam kde si ho kupil, ze neni platny.
1) koupil jsem ho na aukru.
2) vyhodná nabidka to byla
3) v určité části ověřování na microsoftovém účtu mě to píše, že kod platny je, a při minulé instalaci a aktivaci po telefonu se office aktivovaly
4) Díky ti MM. za nic

Ono to mohlo byt tak ze ten key je nejaky fake ale predtym to este MS akceptoval lebo to nevedel rozpoznat, tak to tam mas uvedene, a teraz nejake lepsie testy MS to neakceptuju. Ale moze to byt tym ze mas uz prekroceny ten pocet, viz nizsie jak sa ta instalacia deaktivuje, ale myslim ze to by ti zahlasil ze si prekrocil, ale tazko povedat, nie som licencny expert MS.

Tu mas napisane ze jak sa to deaktivuje
https://support.office.com/cs-cz/article/Chyby-typ u-Nelicencovan%C3%BD-produkt-a-chyby-aktivace-v-Of fice-0d23d3c0-c19c-4b2f-9845-5344fedc4380
v sekcii "Prekrocili ste limit..."

Preco preinstalovavas Windows 2x do roka? Neni to normalne, ked nebudes instalovat viry a cleanery/tunice, tak to nainstalujes len raz navzdy. Ked uz tak mohol si si urobit image (bitovu kopiu) nainstalenych Win + programy (vcetne aktivovanych Office), a nemusel by si riesit teraz toto.

dělám to tak jak píšeš, mám vytvořený obraz s diskem a ten jen obnovím, bohužel jsem v záloze neměl ty aktivované OF v tomto směru je určitě chyba na mé straně. Systém obnovuju protože si myslím že maras se ti do něj dostane i když dodržuješ veškeré zásady bezpečnosti.

Ten odkaz jsem četl už 3x pro mě je platný tento odstavec

Jednorázově zakoupený Office
Sem patří Office pro domácnosti, Office pro domácnosti a podnikatele nebo jednotlivé aplikace verze 2016 nebo 2013, jako třeba Word, Excel nebo Project.
Podívejte se na možnosti v částech pro Office pro studenty a domácnosti, Office pro podnikatele, Office pro profesionály nebo jednotlivé aplikace Office

.

Nyní jsem reinstaloval systém ( což dělám docela často +- 2 krát do roka)
Systém obnovuju protože si myslím že maras se ti do něj dostane i když dodržuješ veškeré zásady bezpečnosti.

není pravda. (jedu na 7 let staré instalaci a nepoužívám zbytečný antivir)
samozřejmě neznalým uživatelům, kteří na net musí lézt s administrátorskými právy, se tam maras dostane vždy.

v odseku jak som pisal je nakreslene ze kde sa rusi ta povodna instalacia, je tam napisane ze to plati aj pre jednorazovo zakupeny office, mas ist na myaccount a tam sa prihlasit a tam si zrusit tu instalaciu povodnu. Na tom ti nefunguje co?

P.S. a vir sa ti do PC spravidla nedostane, ak si ho nespustis sam (z emailu, cudzieho USB sticku odvrenim debilneho pruzkumnika ktory nikto normalny nepouziva, alebo z warezu).

obnovil jsem ciste win se zakladnimi programy.A poté nainstaloval origo vygenerovanou instalačku k product key co jsem koupil.

Instalace těchto office probíhá tak, že jsem zadal product key na jejich stránkácha ony vygenerovaly instalační balíček a přidružily tuto licenci k účtu, na kterém jsem byl při zadávání přihlášený. Balíček jsem stáhnul a spustil instalaci. Vše Ok a pak při prvním spuštěním to chce aktivaci a ta nejde. Při první instalaci proběhla v pořádku , ale jen přes telefon.
Nyní už nejde ani přes telefon. Ale myslím , že máš pravdu v tom že je vyčerpaný počet instalací.
Četl jsem si ty sáhodlouhé smluvní podmínky co jindy nečtu :-[ a je v nich uvedeno, že instalovat na jiný stroj můžeš až po 90 dnech po první instalaci. Do 90 dnů mě chybi 3 dny tak zkusim zavolat na podporu a uvidim.

Na nastavení účtu jsem projel (myslím si všechny možnosti), ale nabídku s deaktivací jsem nenašel nikde. Dokonce jsem zkoušel Chrome, Firefox, IE a v každém prohlížeči chybělo něco jiného. Paradoxně prohlížeč od Microsoftu IE by suveréně nejhorší nezobrazil ani text v okně, a to jsem uplně zrušil jakékoliv filtrování a cenzuru.

Každopádně díky za snahu a váš čas
Napíšu potom jak to dopadlo kdyby náhodou někdo řešil něco podobného.

Dík Mira