Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC se při hraní vypíná - speedfan

Zdravím, hrál jsem lolko a PC se mi najednou vypnul. Normálně sám bez varování se instantně vypnul. Tak jsem ho znovu nastartoval a šel jsem hrát dál. Vypnul se mi takhle ještě 3x, tak jsem se rozhodl že ho vysaju. Vysál jsem ho, zapl jsem ho, připojil jsem se do hry. Stejně se mi vypl. Na internetu jsem vyčetl že tenhle problém mělo více lidí, a že byl problém v teplotě grafické karty nebo ve zdroji. Sehnal jsem si teda speedfan, a ty teploty mě celkem děsí. Nevím jak se speedfanem pracovat nebo co s těma teplotama mám dělat. Tak prosím o radu, co s tím mám dělat a jak mám pracovat se speedfanem. Díky
Screen speedfanu: rbNSz

94 stupňů to mělo právě protože se mi netočil ten větrák na grafické kartě, teď to má 51 stupňů když nehraju, a okolo 60ti když hraju a PC už se nevypíná. Jinak díky za uklidnění s těma AUXTIN a System teplotama.