

PC se při hraní vypíná - speedfan
Zdravím, hrál jsem lolko a PC se mi najednou vypnul. Normálně sám bez varování se instantně vypnul. Tak jsem ho znovu nastartoval a šel jsem hrát dál. Vypnul se mi takhle ještě 3x, tak jsem se rozhodl že ho vysaju. Vysál jsem ho, zapl jsem ho, připojil jsem se do hry. Stejně se mi vypl. Na internetu jsem vyčetl že tenhle problém mělo více lidí, a že byl problém v teplotě grafické karty nebo ve zdroji. Sehnal jsem si teda speedfan, a ty teploty mě celkem děsí. Nevím jak se speedfanem pracovat nebo co s těma teplotama mám dělat. Tak prosím o radu, co s tím mám dělat a jak mám pracovat se speedfanem. Díky
Screen speedfanu: rbNSz
Už jsem na to přišel, netočil se větrák u grafické karty, jen mě děsí ta teplota "System" a "AUXTIN", co to znamená?
Máš tam i teplotu hluboce pod nulou, když to zprůměruješ, není to nic hrozného. Neznamená to nic. GPU 94 °C, měříš to vůbec při zátěži?
94 stupnu na gpu je uz docela dost ne? :) mně teploty při hraní herních novinek nejdou nad 75 stupnu, natož pak při lolku.
Je to hodně. Jestli to měří v idle, je to hrozný.
Teď jsou teploty takhle:
UGNnE
A jinak pardon za zbytečný příspěvek, větráček se prostě jen přestal točit kvůli prachu, tak jsem si PC vysál a větráček roztočil rukou.
Pokud ti Speedfan ukazuje tohle, je možná zbytečné jej sledovat. Píše nesmysly.
Nedá se nějak líp nastavit?
No to právě nevím, nevím jak se s tím pracuje, je to v dotazu.
Speedfan někdy hodně kecá, nainstaluj si Core Temp 1,0 RC4, a máš průběžné teploty znázorněny dole na liště. Ale Bohu žel teplotu grafiky to neumí.