Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil do max 6000kč

Dobrý den,

Chtěl bych si koupit nový telefon přibližně do 6k.

1. uhlopříčku cca 5"
2. svižnější systém
3. užití spíše video, hudba a internet (do sluchátek) zřídka hru
4. přijatelný (zadní) foťák (selfie nedělám)
5. baterka aby vydržela cca 1 den, přes noc nabíjím
6. Preferuji android
7. zatím jsem našel 1. Huawei P8 Lite
2. Honor 7 Lite
Samozřejmě čím levnější tím lepší.

Děkuji.

Doporučil bych Oukitel U7 Pro. zadní kameru má kvalitní, systém je svizny, mám na něm přes 100 aplikací , dokonce rozjede v pohodě i Asphalt Airbone nebo GTa San Andreas. Je to 5.5 palec a stojí nneco malo přes 2000 Kč.