Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor okolo 3000 Kč ?

Ahoj, potřeboval bychj poradit, jaký monitor si vzít na takové to běžné domácí použití. Mám u jiného PC Benq GW2265 a chtěl bych něco podobného, ideálně i s repro, jelikož se nejedná o hudební stanici, tak abych nemusel pořizovat nějaké extérní repro. Ale prioritou je obraz, ten zvuk být nemusí.
Díky za pomoc s výběrem.

Tak toď otázka nějaká lepší 27 je přes 6000,osobně beru tu 24 optimální na vše,ovšem někomu šmakuje i ta 27 nejlíp někde zkusit co ti vyhovuje,zvyknout se dá na všechno.:-) (jinak bych vzal klidně ten Philips žádnej rozdíl tam nepoznáš mezi jím a nějakým za 6000 a za tu cenu super)