Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umí někdo nastavit CoreNVR 9 ?

Několik hlídacích kamer a kamerový server CoreNVR 9.
Kamery jedou.
Server je nastaven, aby pořizoval záznam při pohybu.
Přes den=za světla to chodí naprosto bez problémů.
Po setmění kamery zaregistrují pohyb, začne záznam, je vidět infra osvětlení ( na záznamu ), ale zastaví se čas v záznamu a nic se neděje.
Server CoreNVR 9, kamery AirCam OD-325HD. Kamery napájeny přes poe, jen jedna teď zrovna z adaptéru, takže že by to neutáhl poe switch a blbnuly kamery asi odpadá.

V noci je ťažké nastaviť citlivosť na pohyb, pretože je veľa šumu a napr. aj lietajúci hmyz dokáže zmeniť scénu - preto sa to vyhodnotí ako pohyb...
CoreNVR 9 nepoznám, ale skús vysvetliť bližšie toto:

ale zastaví se čas v záznamu a nic se neděje.

akože nahrávka pokračuje, alebo je celkovo zastavený obraz? nechápem...

Nahoře ve videu je časový údaj. Ukazuje čas po vteřinách. Pokud se zapne záznam v noci, vidím osvětlený flek dole na zemi a čas stojí. Můžu na to koukat třeba 10 minut a nic se nepohne. Nedokážu rozpoznat, jestli nejde záznam vůbec, nebo se jen zastavil čas a záznam běží.
Časový údaj do videa vkládá server, nikoli kamera.

Budu muset. Problém je v tom, že je zapnutý alarm, který si sám neumím vypnout a nedostanu se dovnitř. A když zavolám šéfovi, zeptá se proč tam chci jít a kdy s tím budu hotový = kdy to pojede.
Takže projít se tam můžu. Ale už se nepodívám, jestli blbne kamera nebo server. Až ráno se můžu podívat na záznam.

Ono je to už několik let staré.
Dřív to dělal kolega, který už u nás nepracuje a nezůstaly žádné poznámky.
Teď je tu nová budova a jedna kamera zevnitř se dala ven. Nahrávání dřív běželo ale s velmi nízkým rozlišením. Bylo třeba vidět, že přijelo auto a někdo vystoupil, ale tím to končilo. Tak jsem zvedl v menu serveru rozlišení ( 4 možnosti a bylo to nastaveno na druhou nejhorší ) a celý se to rozesralo. A všechny kamery najednou. I ty uvnitř, na které jsem nesahal.
Jedna kamera nejela vůbec už delší dobu. Dočetl jsem se v diskuzi na czc odkud jsme to koupili, že byly asi 2 serie a u jedné serie odcházel často obvod poe v kameře. Toto mohu potvrdit. Jak jsme tu vadnou začali napájet adapterem, už jede. Je to typ AirCam OD325HD. Teď máme tuto napájenou z adaptéru a ostatní ze switche poe.