Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout usb webcamerku s osvětlením

ahojky koupil jsem si USB webcamerku s osvětlením které se postupně rozsvicuje podle okolí ale věčer už svítí stále a docela to obtěžuje .Jde to nejak udělat bez toho abych vždycky vytáhnul kamerku s USB?
Děkuji

Dále se chci optat existuje nejaký prodlužovák na USB?kdybych si ctel dat kameru treba do jineho pokoje?

zde je ta kamerka http://www.made-in-china.com/image/2f0j00aMBTIDbKgE kSM/Webcam-YY13002-.jpg

Nebyl k ní nějaký soft na cd ve kterém by se to dalo "ošéfovat"? ev. možná nový fw....Já mám něco podobného od msi - takové ufounské "oko"...tam se to v tom softu dá odladit...ale např. brácha má tu samou camku s novějším fw a jemu např. při startu pc ta camka svítí....(a nikde to nešlo vypnout v tom softu, jen ručně na té kamerce)a já to mám při startu pc zhasnuté....

jak říkám....mně to nedělá,takže to nepotřebuju vypínat...jinak brácha to vypíná normoš bočním tlačítkem na té kamerce...máme oba stejnou - msi - 370i nebo tak nějak ....zkus se mrknout na stránky výrobce té kamerky a zkus vyhledat na google.com nějaký soft - třeba dej vyhledávat settings a typ kamery nebo podobně...