Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde menit pozadi plochy

ahoj, OS win xp home, kdyz chci zmenit pozadi tak jdou menit jen ty co jsou tam prednastavene, ale kdyz vyberu nejakou fotku (jpg) tak se vubec neobjevi ani na tom monitoru ktery je ve vlastnostech/pozadi urceny k nahledu zmeneneho pozadi ..tzn vubec nedostanu jine pozadi nez je prednastavene, co s tim? dik

Nemusí mít přeci právo psát do WINDIR, stačí když si to uloží kam chce jako bmp a nastaví jako tapetu. Případně postačí otevřít v Internet Exploreru a nastavit jako tapetu odtamtud.

Jinak pokud nejde nastavit tapeta jiného formátu, nejspíš bude poškozen Internet Explorer.

Tapety si tusim Win vzdy kopiruje (prevadza do neskompresovaneho .bmp) do C:\Windows, a v zozname sa objavia len .bmp subory z C:\Windows. Nastav si ako tapetu nejaky jpg z ineho adresara a potom sa pozri do C:\Windows na .bmp subory (prip. skus potom ten prislusny .bmp z C:\Windows vymazat ze co nastane :)
P.S. proste je to riesene ala MS debilizmus ako vsetko od MS...

mám podobný problém s tím rozdílem,že mi nejdou nahodit ani bmp soubory.už mám kompa 9 lety,vždycky jsem si měnil pozadí přes irfan nebo přes průzkumníka,ale teď mi nejde.obraz jen blikne a plocha prázdná,ve vlastnostech jsou základní obrázky z windowsu šedé a nejdou vybrat...nevím :(