Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde menit pozadi plochy

ahoj, OS win xp home, kdyz chci zmenit pozadi tak jdou menit jen ty co jsou tam prednastavene, ale kdyz vyberu nejakou fotku (jpg) tak se vubec neobjevi ani na tom monitoru ktery je ve vlastnostech/pozadi urceny k nahledu zmeneneho pozadi ..tzn vubec nedostanu jine pozadi nez je prednastavene, co s tim? dik

mám podobný problém s tím rozdílem,že mi nejdou nahodit ani bmp soubory.už mám kompa 9 lety,vždycky jsem si měnil pozadí přes irfan nebo přes průzkumníka,ale teď mi nejde.obraz jen blikne a plocha prázdná,ve vlastnostech jsou základní obrázky z windowsu šedé a nejdou vybrat...nevím :(