Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup notebooku na Aukru

Ahoj,
koupili byste notebook z Aukra od prodejce, který nemá žádné reference?
Aukce bude končit, cena je zatím příjemná, ale nevím zda se to vůbec vyplatí, pokud případně přijde nefunkční atd.
Děkuji za rady

99,98% nákupů proběhne bez problémů. Pro těch pár nepovedených máme Program ochrany kupujících.
Jednoduše zažádáte o náhradu škody a my vám ji do 14 dnů* proplatíme.

Díky tomuto Programu lze získat finanční náhradu včetně poštovného v případě, že kupující:

- zaplatil za vydraženou věc, ale neobdržel ji;
- obdržel věc, která se podstatně liší od popisu uvedeného v nabídce.

pok

Osobně jsem cosi takového udělal, jen jsem měl podmínku - osobní převzetí, že jsem si to mohl vyzkoušet, než jsem zaplatil. Naštěstí byl prodejce solidní a tak to zařízení funguje dosud bez problémů. Jinak bez referencí bych do takového obchodu nešel - ani podmínky Aukra nejsou 100%, že tě můžou "odrbat" a zastat se prodejce. Kupoval jsem kdysi jiný nb s Win 7 - legálním a originálním - jen byl už nainstalovaný a při chybě,co jsem na nb udělal, když jsem chtěl formátovat - nebylo z čeho - systém nebyl ani na hardu a ani na cd - tak jsem to u prodejce reklamoval a chtěl systém fyzicky - poslal mě do kšá a ani na Aukru jsem zastání nenašel. 8-)

Pokud můžeš odzkoušet při osobním převzetí tak ano v opačným případě ne, osobně jsem si naběhnul s vydraženou GPU a ne sám,prodávající měl jenom ca 12 kladnejch hodnocení a pak klasika podvod.Aukro prachy vrátilo ,ale to lítání po policajtech atd.....

Když už ojetinu tak bych radši koupil od některé zavedené firmy. Osobně mám dobré zkušenosti s VT data Vysoké Mýto (ale jsou i další a také solidní). U těchto firem koupíš repasovanou techniku většinou za rozumné ceny, s 12 měsíční zárukou a hlavně bez rizika, že místo vytouženého notebooku si pořídíš stavební materiál.

Ale to je jen můj osobní názor.

Psal jsem z mobilu, rychle...nakonec jsem nekoupil a jsem rád. Jednalo se o tento kus aukro.cz.
Jinak o repasu jsem už přemýšlel, jednu E6530 jsem objednal, zaplatil, ale následně mi napsali, že ten jediný kus se už prodal, tak poslali peníze zpět. Takže teď zkrátka hledám dál.
Který z těchto vám připadá nejpřijatelnější? ]http://www.levne-notebooky-pc.cz/notebooky/core-i 5 /profesionalni-notebook-dell-latitude-e6430[2] , (2) , (3).

Nějak se stále nemohu rozhodnout, zda je 14" display dostačující.

Jinak sytém mám vlastní, všechny budou mít nakonec 8 GB RAM a systémový SSD.