Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kočka a zkratky FN

Dobrý den a ahoj,

chtěla by jsem Vás poprosit o radu. V diskuzích jsem již hledala, ovšem bezvýsledně.
Mám Asus A52D a proběhla se mi číča po klávesnici a od té doby nejde podsvícení klávesnice. Display vypadá tak, jako kdyby jste použili zkratku FN+F5. Nereaguje na žádné tyto zkratky. Zkusila jsem stáhnout i ATC hotkey, instalovat a restartovat, ale bezvýsledně. "Restart" s baterkou a časovou lhůtou také nevyšel. Počítač, aby na něm bylo něco vidět,musí být ve vysokém kontrastu. Můžete mi prosím někdo poradit? OS Windows 10. Děkuji

O Fn + něco se stará software. Běží ti HotKey program? Nezkoušela jsi vypínat programy po spuštění a nevypla jsi i tento?
Zkus spustit ručně program:
C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATK Hotkey\HControl.exe

Případně si stáhni a nainstaluj Hotkey ze tránek ASUS pro svůj počítač a Windows 10

Tak skus jas najprv znizovat, a potom zas zvysovat. Nejaka zmena v tom podsvieteni?
Ta klavesnica uz je podsvietena? (ci co to bolo v dotaze ze nejde podsvieteni klavesnice?)
Preistotu si skontroluj aj ovl.panely-energia tam byvaju na to nastavenia, ci tam neni nastaveny nechaky tmavy mod/setrenie baterky/podobny nezmysel W10 pokusu.

Nabidol ti to microsoft a ne asus, lebo microsoft su dementi. A pisem tu uz mesiace/rok ludom nech to netahaju zbytocne ked to nepotrebuju.
Toto ale najskor nebude problem Windows. Mozes si tam pripadne aj obnovit Win7 ktory tam bol od vyrobcu, moze to byt este v recovery (spusta sa u asusu pomocou F9 po zapnuti). Zmaze to uplne vsetko, obnovi vyrobny stav. Ak to W10 neposahal tu vyrobnu zalohu. Ale ako pisem windows s tym najskor nema nic. Preistotu si ale pozri aj vsetky mozne nastavenia Win v nastaveniach co vybehnu ked kurzorom pojdes do rohu vpravo dole, a v energii si nastav mod vyvazeny.

Vlez do BIOSu, tam vypada display jak? Funguju tam Fn skratky na zmenu jasu? Alebo je tam jas normalny?

P.S> "Restart" s baterkou a časovou lhůtou nazyvas co konkretne? Vypni to uplne a vyber baterku aj nabijacku na par minut. Ak neni vyberatelna baterka tak hladaj dierku naspodku.
P.S.2. a aj restartuj wnidows pomocou start-restart, ptz vypninanie vo W10 neni vypinanie, ked si neprestanvis fast start.