Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci ESETu nejde youtube

Předevčírem jsem si do svého PC nainstaloval antivirus ESET smart security a od té doby, kdykoliv v prohlížči mozilla zapnu youtube, nejde přehrát žádné video. Objeví se pouze černý nápis video není dostupné. Zajímavé je, že v google chrome youtube jde a jde také poté, co jsem ESET odinstaloval. Tak nevím. Poradíte mi někdo prosím?Děkuji

Pánové děkuju za rady. Věc se má tak, že jsem až dosud žil v domění, že ESET je téměř to nejlepší, co můžu pro ochranu svého PC udělat. Nijak netrvám na tom, abych ho v PC za každou cenu měl. POkud mi doporučíte vhodnou alternativu, jdu do toho :-)

milovníci placených antivirů mohou zakoupit nod, není to až takové svinstvo jako balík ess. jo, ty dva sw se od sebe liší - čím víc pruhů, tím hůř pro pc. viděls to na svých win.

protože výskyt klasických virů se u normálních lidí (ne-warezáků) rovná nule, připadá mi nesmyslné za něco takového každoročně platit.
dlouhodobým problémem antivirů je, že 80%-90% dnešních nákaz nejsou viry a ony je neumí najít.

typický tazatel si nainstaluje libovolný skrytý doplněk / adware toolbar / přesměrovací skript do prohlížeče / spyware po spuštění / downloader malwaru do naplánovaných úloh - a to všechno jeho antivir ignoruje, včetně obou verzí tvého esetu.
tento uživatel zásadně surfuje na netu jako administrátor - on přece potřebuje(!) administrátorská instalační práva pro veškerý malware, na který klikne.

dost schizofrenní stav: neschopný antivir, který vůbec nereaguje na většinu nákaz, a k tomu všeho schopný uživatel-správce, který sám tento malware instaluje.

řešením je spočítat si, kolik jsem toho za poslední léta chytil a podle toho: změnit své chování na netu / nastavení windows / oprávnění uživatele.
pak teprve řešit nějaké antivirové placebo, nebo vhodnější antispyware.

čili nechytá se na primitivní spyware.
adware taky neumí.
z virů nemá co řešit, protože normální člověk nepotká vir ani za 10 let. (warezáky neberu za normální lidi)
tvoje verze "smart security" není na viry lepší než nod, má stejnou databázi.

Treba si ho ale vedieť aj správne nastaviť.

jen blokuje navíc co nemá - s tím má právě problém tazatel, a tomu jsi zrovna žádný užitečný tip nedal.

ale když se tobě za ty peníze vyplatí, asi žiješ ve světě klikačů na zavirovaný obsah.