Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Občasné neprobuzení z režimu spánku ve Windows 10 1607...

Dobrý večer,

po aktualizaci Windows 10 na verzi 1607 se u mně začal objevovat menší problém. Přes den většinou notebook nevypínám, mám to nastaveno tak, že zaklapnu displej a notebook se uspí. Bohužel jsem začal pozorovat to, že pokud notebook otevřu a klepnu do klávesnice, tak se jenom černě rozsvítí displej, zhasne a potom se nic nestane (pracuje disk, ale jinak můžu bouchat do klávesnice, hýbat myší a nic), musím notebook natvrdo vypnout.

Takhle to začne viset jen někdy, není to v určité situaci (např. když je v tom spánku připojená nabíječka), střídá se to. Na předchozí build se vrátit nemůžu, protože jsem Windows.old smazal a navíc, i kdybych to udělal, stejně by se to tam zase natlačilo. Jedná se o notebook TOSHIBA Satellite Pro U300, vím že je to stará plečka a na desítky ještě víc stará, ale všechno normálně s desítkama běhalo, takže si řeči o tom, že to mám vyhodit do popelnice a jinak nechte od cesty, děkuji předem.

Nenapadá vás něco, co by se s tím dalo udělat? Děkuji, jakub.michalek.

takže nešlo o čistou instalaci, ale upgrade jen se základními ovladači od ms, ne od výrobce - výsledek máš před sebou.
to má podporu výrobce jen do win7, neudržují to donekonečna. ms není výrobcem toho hw - jejich ovladače jsou k ničemu, jak vidíš.
se s tím smiř, nebo tam vrať win7, které fungovaly.

takže si řeči o tom, že to mám vyhodit do popelnice a jinak nechte od cesty

to laskavě sděl mrchosoftu - je to jeho update windows a jeho ovladače.