Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka - nejde vůbec zvuk

Zdravým.

Na bazaru jsem si koupil pc, ovšem poté jsem zjistil že nejde zvuk. Při zapojení sluchátek mi windows zkrátka nenašel sluchátka (jako bych je nezapojil), ovšem když jsem se na to ptal na jednom fóru nějaký uživatel mi napsal že je to asi chyba case. Dnes jsem koupil novou (kvůli přehřívání pc) ale windows mi sluchátka pořád nechce najít. Zkoušel jsem i jiná sluchátka ovšem pořád nic. Bohužel jsem si před pár dny objednal právě nové sluchátka s jackem (sluchátka s usb mi fungují ale nemám je :/ ) s tím že vše konečně půjdu a ono tohle... nevíte čím by to mohlo být? Nechci ty co mi mají přijít zase vracet.. základní desku mám asus z97-a a win8.1
Změna předmětu, původně: Sluchátka (Prasak)

1. Správne zapojiť do zvukovej karty
2. Ovládač zvukovej karty
3. Nastaviť vo zvukových vlastnostiach.

Píšeš:" ovšem poté jsem zjistil že nejde zvuk"

Máme tomu rozumieť tak že nejde zvuk ani z reproduktorov.

Ak by si to popísal presnejšie ,skôr sa príde na chybu.