Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi Redmi 3/Note 3/Mi4C?

Ahoj, vybírám si telefon a mám trochu problém :D Který z těchto telefonů vybrat?
Xiaomi Redmi 3, Xiaomi Redmi Note 3,Xiaomi Mi4C ?:)
LTE moc nepotřebuji takže to nevyužiji, ale zajímá mě který je lepší např. na více zatěžující hry - Pokémon Go,GTA x atd.. :)

Díky všem

LTE potrebujes a vyuzijes to...jen o tom asi nevis...kde driv bylo 3G je ted LTE(dneska uz vlastne vsude) a kdyz nemas LTE(tvuj telefon ho neumi) tak "litas" na E(Edge) a na tom na Pokemony muzes rovnou zapomenout.