Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaný notebook

Ahoj,potřebuju poradit. Mám tady noťas, který je celkem dost hodně zavirovaný. Projížděl jsem ho pomocí Malwarebytes, který ale nic nenašel. Při té kontrole vyskakoval ESET, který těch virů našel možná..200..nevím. Bylo jich strašně moc.

Znáte někdo nějaký program, který najde všechny ty viry, nebo je aspoň hodně spolehlivý? Děkuji :)

Při tahle velké nákaze to už skoro nemá smysl léčit. I kdyby ti to našlo a odstranilo 99 % breberek (což by byl skvělý výkon a což je v praxi nereálné), tak ti tam toho pořád zbude tolik, že si to brzo natahá další bratříčky.
Čistá instalace je v tomhle případě jasná volba.

Idealne odzalohuj data a obnov recovery od vyrobcu. Externy disk (kvoli tomu zalohovaniu) by som tam strkal len v live linuxe, nech ti to nezasifruje este aj vsetko na nom.
Odvirovat PC neni o tom spustit nejaky zazracny program, bud mas na to hlboke znalosti, alebo ne a potom reinstalujes. Ono by mozno stacilo spustit zopar antivirov v nudzaku, alebo offline, ale nikdy nebudes vediet ze ci to je ciste. A vobec to nemusi byt ani zavirene, ptz nepises co nasiel a kde nasiel a nejasnovidci ti na to nevidia.