BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Idealne odzalohuj data a obnov recovery od vyrobcu. Externy disk (kvoli tomu zalohovaniu) by som tam strkal len v live linuxe, nech ti to nezasifruje este aj vsetko na nom.
Odvirovat PC neni o tom spustit nejaky zazracny program, bud mas na to hlboke znalosti, alebo ne a potom reinstalujes. Ono by mozno stacilo spustit zopar antivirov v nudzaku, alebo offline, ale nikdy nebudes vediet ze ci to je ciste. A vobec to nemusi byt ani zavirene, ptz nepises co nasiel a kde nasiel a nejasnovidci ti na to nevidia.