Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Notebooku nejde psát heslo bez f8

Dobrý den,
mám s notebookem už delší dobu problém, že mi prostě nejde psát heslo při přihlášení, jak když nefungují písmena. Pokud ale píšu něco v kombinaci s ctrl, tak to jde, ale tím se nepřihlásím. Jediný případ, kdy mi jde napsat heslo a dostat se do PC, je, když při zapínání mačkám f8. Takže mechanický problém to nebude.
PC jsem zkoušel dát do továrního nastavení a stejně se bez f8 nedá přihlásit...Poradil by někdo?
Děkuji moc

Ked klavesnica nepise (vobec nic to nepise ci co?) ani po recovery tak to je HW problem, bud je nejaka premackla klavesa, alebo zblbnuty EC, alebo nieco podobne. Skus to vypnut vybrat nabijacku aj baterku na minutu. Ak nejde vybrat baterka tak naspodku hladaj dierku na reset EC.

Uz som ti pisal ze asi je vadna/premacknuta klavesnica/nejaka klavesa alebo zblbnuty EC - ked nemas baterku a mal si vytiahnutu nabijacku tak EC je resetnuty a neni na vine, takze asi klavesnica. Bud si ju vymen, alebo si zrus to heslo z profilu aby si ho nemusel vypisovat, a potom skus skumat ktora klavesa je premacknuta.

Druha moznost windows je nejak totalne uchylne rozdrbany, tak ho skus nainstalit uplne nacisto.

Este si preistotu skus a) nastavit boot mode v BIOSe UEFI mod/legacy mod ci nebude nejaka zmena v tom, predpokladam ze potom vobec nenabootuje Win ale moze to mat aj nejake taketo efekty, a druha vec skus vypnut USB legacy support v biose, ci to nejak neovplyvni. Skus aj do BIOSu load defaults a save&exit preistotu.