Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Notebooku nejde psát heslo bez f8

Dobrý den,
mám s notebookem už delší dobu problém, že mi prostě nejde psát heslo při přihlášení, jak když nefungují písmena. Pokud ale píšu něco v kombinaci s ctrl, tak to jde, ale tím se nepřihlásím. Jediný případ, kdy mi jde napsat heslo a dostat se do PC, je, když při zapínání mačkám f8. Takže mechanický problém to nebude.
PC jsem zkoušel dát do továrního nastavení a stejně se bez f8 nedá přihlásit...Poradil by někdo?
Děkuji moc

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Opravdu nikdo neví? :/
Marot 19.08.2016 19:35
Marot
Uz som ti pisal ze asi je vadna/premacknuta klavesnica/nejaka klavesa alebo zblbnuty EC - ked nemas… nový
MM.. 19.08.2016 20:48
MM..
Este si preistotu skus a) nastavit boot mode v BIOSe UEFI mod/legacy mod ci nebude nejaka zmena v to… poslední
MM.. 19.08.2016 20:49
MM..

Uz som ti pisal ze asi je vadna/premacknuta klavesnica/nejaka klavesa alebo zblbnuty EC - ked nemas baterku a mal si vytiahnutu nabijacku tak EC je resetnuty a neni na vine, takze asi klavesnica. Bud si ju vymen, alebo si zrus to heslo z profilu aby si ho nemusel vypisovat, a potom skus skumat ktora klavesa je premacknuta.

Druha moznost windows je nejak totalne uchylne rozdrbany, tak ho skus nainstalit uplne nacisto.

Este si preistotu skus a) nastavit boot mode v BIOSe UEFI mod/legacy mod ci nebude nejaka zmena v tom, predpokladam ze potom vobec nenabootuje Win ale moze to mat aj nejake taketo efekty, a druha vec skus vypnut USB legacy support v biose, ci to nejak neovplyvni. Skus aj do BIOSu load defaults a save&exit preistotu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru