Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" ntb do 12k

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně notebooku.
Je pro bratra a potřeboval by, aby na něm plynule rozjel World of Tanks..
Není třeba, aby to rozjel na maximální grafiku nebo tak, ale potřebuju, aby se to dalo plynule hrát.
Potřebuju, aby notebook byl k dispozici v EW v Pardubicích, jelikož tam pracuje známý.

Vybral jsem https://www.electroworld.cz/lenovo-15-6-i3-2ghz-4g b-1tb-dvd-w10-blk-80qq006ack#podrobny-popis

Jaký je na něj váš názor?

Nepotřebuji slyšet názory typu "Do 12k herní ntb nekoupíš." Nepotřebuje vyloženě herní, jen aby na něm plynule rozjel WoT.

Díky za každou radu!

všechny tyhe levný notebooky budou u hraní hořet! to je rozdíl mezi drahým kvalitně chlazeným notebookem. Já mám I3 s integrovanou 4GB RAM a WOW se opovážim zapnout tak na 30 minut, protože pak už bych na něm mohl grilovat. Jako jo zahraje si, ale je to jakože pojede auto jen se dvouma kolama? Pojede, ale bude to záhul. Na herní notebook nespěchat a našetřit aspoň 20-25k jako MINIMUM, jinak je to fakt utrpení a vyhozený peníze za něco co za rok vyhodí .. vyjde updatee na upgrade grafiky a má po srandě :).