Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Darksiders 2,přestal pracovat,po změně grafiky..

Zdravím,nedávno jsem si nainstaloval Darksiders 2, hra šla,vše klapalo, dokud jsem nedal grafiku na max, crashnula mi hra, a nyní se nemůžu znovu dostat do nastavení, protože to jde až když hrajete-po vytvoření postavy..no jeenže tam už se nedostanu.
Nevíte prosímvás jak bych mohl nastavit grafiku zase na normal ? přeinstalace nefungovala..

"dokud jsem nedal grafiku na max" to myslis v nastaveniach hry, alebo kde? Ked v hre tak si musis resetnut nastavenia hry, tuto cosi ktosi postoval video, ak to mas zo steamu, http://gaming.stackexchange.com/questions/81156/ho w-to-reset-resolution-without-entering-the-game, alebo si hladaj sam googlom slova darksiders 2 reset nastaveni alebo reset settings.

Druha vec je ze preco ti to crashuje, mas dostatok RAM, resp. aspon virtualnu pamat vo Win nastavenu dostatocne? Mas spravne ovladace grafiky? Mas vsetky patche od vyrobcu hry? Atd. Nemam tu hru tak neviem ci je to crashovanie normalne.

Mam za to, ze by melo stacit smazat soubory s nastavenim (options.dopt). Co koukam, tak se vyskytuje na dvou mistech:

<your steam folder>\userdata\<some number>\388410\remote (388410 je steam cislo "deathinitive edice", pokud mas jinou, bude to mit jine cislo)
C:\Users\<your windows user name>\AppData\Local\Darksiders2