Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zprovozneni internetu

Dobry den.Mel bych dotaz.Mame PC s win XP sp3 a modem.Modem mame hlavne na wifi po byte.Ted malej dostal starej pocitac a nemuzeme spustit internet na tomto pc.Dole na liste je ikona s dvema pc a kdyz se rozklikne,tak je v okne videt,ze je pripojen pc,ze data asi jedou,ale internet nenabehne.Pise to,prenesena data a prijata data.Prijata data je nula.

To sem nedokážeš ručne napísať niekoľko znakov?

Ethernet adapter Lokálne pripojenie:

Connection-specific DNS Suffix . :
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::2ca9:3556:2750:53a9%9
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.88.254
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.88.1

stačia aspoň posledné tri riadky...

preco vymyslas zbytocne komplikovane kraviny?
Hlavne ze riesis problemy s pc a pritom si neschopny sem skopirovat ci napisat potrebne info. sa uvedom alebo sa na to vykasli, omg. Kopu bordelu si popisal, no nic relevantneho.

Bez do nejakeho pc servisu a zaplat si tam opravu. Bude to pre teba (a aj pre nas) rozhodne menej narocne na cas a nervy.

Skus z toho výpisu "vyrobiť" textový súbor... V okne cmd zadáš tento príkaz:
ipconfig /all >"%userprofile%\desktop\ipconfig.txt" (vrátane úvodzoviek)
na ploche by sa Ti mal vytvoriť textový súbor, ktorý si prenesieš na druhý pc (tak ako ten obrázok, ktorý si sem doteraz nebol schopný dať) a
priložíš ho do odpovedi sem...

Takže ubehla už 1,5 hod...
Obrázok sem dať nevieš, vyrobiť txt súbor sa Ti tiež nepodarilo, opísať to ručne síce zvládneš (ale sa Ti zrejme nechce)...
Myslím, že to bude na veľmi dlho, dlho... Možno trošku znalejší sused, kamarát... dokáže za 5 minút to, čo si Ty nedokázal za hodinu a pol

kravina je to uz len kvoli tomu, ze niekto s podobnym problemom si logicky nemusi pytat od radcu, ze co si mu poslal do mailu, ked to moze vidiet rovno tu. Zbytocne by si predlzoval riesenie a ostatni co ti sem pridu poradit, to neuvidia tiez. Ked to mozes napisat do mailu, preco to nemozes napisat sem? Pride ti takyto postup logicky, rozmyslas vobec?

Skoda ti daco radit. Nedokazes dodat pozadovane informacie. Od tvojej odpovede ubehla hodina. Zacal si s nejakym mailom a na ten sa upinas, miesto toho si to sem mohol uz 200x napisat. Namiesto napisania pozadovanych info radsej riesis kraviny.
Sa uvedom, ty mas problem, nie my. Nikto sa kvoli tebe nepotrha, ked si neschopny.
To je prosty fakt a takto to funguje vsade. Ked to neakceptujes, tvoje minus, nic nevyriesis.

Ja tedy nevim kdo tu radi,ale je doufam zcela jasne,ze pisu z jineho pocitace co ma pristup na net,ze nepisu z PC kde internet teprve potrebuji zprovoznit.Takze si nejak neumi predstavit jak bych to jako sem dal bez toho abych to treba nafotil a nekdo z radcu se na to podival nebo to sem vlozil.
Opisovat hafo radku u kterych asi ani nebudu mit znaky na klavesnici je taky mimo tema.
Kraviny tu resis ty.

Takže si to shrneme:

- neumíš vložit přílohu (ačkoli dole jsou tlačítka "procházet" a "přiložit" jako kráva.
- neumíš napsat znaky (o přepínání klávesnice CZ/EN pomocí alt+shift jsi asi nikdy neslyšel)
- na jasně řečené věci co máš dělat buď nereaguješ, nebo nejsi ani schopen je správně přepsat

==> vychází mi z toho, že neumíš ovládat PC ani pracovat na internetu.

Opravdu se domníváš, že zvládneš nastavit internetové připojení?

Takze si to shrneme:
.vlozit prilohu proste NELZE protoze mate debilni parametry na vkladani fotek
.klavesnici prepnout z CZ do ENG umim a taky to delam abych tam naklofal ty vase prikazy,ale opet to neni nic platne,nejspis to spatne pisete
.na jasne recene ci psane veci odpovidam ihned a jak nejlip umim
-me z toho vychazi,ze vase rady nejsou pro normalniho smrtelnika,ale pro zkuseneho programatora,nejste proste schopni jednat s lidma kteri nejsou na stejne odborne urovni jako vy a tak je shazujete a jste celkem dost arogantni.Vzdy to takto skonci.
Jeste jedna drobnost---uz jsi aspon kliknul na tu 2 co je dole u te 1 aby jsi se podival na ty fotky?Jiste,ze ne...

vlozit prilohu proste NELZE protoze mate debilni parametry na vkladani fotek

ziadna poradna ti nedovoli vlozit 3MB PNG ci BMP kravu o rozliseni troch televizorov, co strasne radi robia prave BFU. A je to tak spravne. hadaj preco a pouzi hlavu.

klavesnici prepnout z CZ do ENG umim a taky to delam abych tam naklofal ty vase prikazy,ale opet to neni nic platne,nejspis to spatne pisete

ano, my spatne piseme to, co mame odskusane a sranda je ze prave tebe to nefunguje. Ked to uz musis klepat do ineho pc, tak si na tomto pc danu vec skopirujem do txt suboru a na druhom pc si ju po preneseni cez usb kluc zase vykopirujem. Tym je na 100% odstranena akakolvek sanca na preklep, kedze sa pouziva ctrl+c a ctrl+v.
...ale to by si musel rozmyslat skor ako napises tie svoje kydy ze to nefunguje....
Nedokazes vyriesit ani len prenos par bajtov textu medzi dvoma pc.

na jasne recene ci psane veci odpovidam ihned a jak nejlip umim

vymyslas zbytocne klucky a obchadzky.

me z toho vychazi,ze vase rady nejsou pro normalniho smrtelnika,ale pro zkuseneho programatora,nejste proste schopni jednat s lidma kteri nejsou na stejne odborne urovni jako vy a tak je shazujete a jste celkem dost arogantni.Vzdy to takto skonci.

U uzivatela sa pocita so znalostami aspon zakladov problematiky s ktorou sa zabava. Ked nedokazes ani skopirovat text, nemas do toho co liezt a mas to dat ludom co sa vyznaju. Opravujes si bezne doma plyn ci vodu? Preco nie, sak to je len sroubovanie trubiek....az ta vytopi a vyhodis dom do vzduchu, pridem sa ta spytat....
To len pri pc si kazdy mysli aky je king. A ked sa mu potom nedari, lebo v skutocnosti nic nevie, tak na vine je poradna, nech je akakolvek.
Poradna nieje na to aby ta ucila zaklady ktore mas vediet, lebo su milion krat popisane na googli. By si sa posr*l, keby si sa mal vsetko ucit pokus-omyl systemom ako my v 90-tych rokoch, ked nebol internet. Dnes si vygooglis este aj Obamove spodky.

Takze bud sa zacni chovat ako rozmyslajuci clovek a spolupracuj ako mas, alebo si k tomu zavolaj pc technika nech ti to spravi. A nehraj sa na machra, ked nim niesi. Na tom nieje nic zle. Iba co sa dalej strapnis. Ja nemam problem niekde povedat ze daco neviem, ked to fakt neviem. Nepotrebujes si hranim sa na machra si vyrobit dalsie problemy.

Uz je to tu o hovne.Zacinate byt arogantni a sprosti.Ostatne jako vzdy kdyz se vam nezda,ze se vase radoby rady nesetkavaji s okamzitym pochopenim.
Je mi uz jedno jestli se to tu doresi nebo ne,ale preju vam aby jste narazily na stejne tak ochotneho cloveka az budete v koncich s necim cemu absolutne nerozumite.Jenze bohuzel vetsina z vas nema koule na to jit nekam se ptat na radu a radeji zde vysupujete pod jinymi nicky a dotazujete se stejne neznale jako ja ted tady.Jste v poradne a meli by jste pokud chcete radit pocitat s tim,ze ne kazdy je programator,ze umi anglicky,ze vi o PC naprosto vse.Kdyby tomu tak bylo,tak neni potreba aby tu existovala tato poradna.Pokud nechcete akceptovat to,ze se sem chodi ptat hlavne lidi co umeji PC tak zapnout a vypnout,tak se na to proste vyserte,zustante ve vasem svete IT a chatujte s podobnyma individuama jako jste vy sami.

Urcite budu mit vetsi uspech v servise nez tady u vas.Tam si opravdu koupim sluzbu a ten co ji poskytuje bude rad,ze ma kseft.Jen je skoda,ze se tu ohanite moralkou,ale vychovani mate na urovni cigose co vychodil obecnou dvojtridku.
Nikdo vam tu neubira odbornou znalost a erudovanost,ale prave proto bych cekal jistou miru trpelivosti a ne hned urazky a napadani,ze je nekdo neznalej v tom ci onom.

Vsechny napadam?Jen takove neurvale hovado jako jses ty.Taky se ti seru do tve matky?Tedy pokud nejakou vubec mas?Ne neseru.To je presne to o cem to tu je.Namachrovanej blbecek co si masti triko jen a vyhradne na internetu v anonymite.Opravdu silna pozice.Nic si k veci nemel,jen plnou hubu urazek.Jako pokazde.Ja po tobe radu nechtel.Nebo snad ano?Ty jsi byl aktivni sam.Osobne jsem te o nic nezadal.
To,ze tu vyzadujete jistou miru znalosti je fajn.Jen by to chtelo taky jistou miru trpelivosti.Nemuzete po lidech co chteji od vas pomoc vyzadovat tupou poslusnost a kdyz to nejde podle vasich predstav,tak je hned zpourazet a vysmivat se jim.To udela jen ubozak.V osobnim zivote si jiste nikdo z vas neotvira hubu na kdekoha na ulici,ze?Uz jen proto,ze by vetsina z vas dostala po cuni a bylo by vyresene.Tady machrujete.
Nevyresilo se nic,jako pokazde pokud je problem slozitejsi.

Dobrý den,

prosím sklidnite se, nejste tu vy ani oni proto aby sme si tady porovnávali kto má vätší kokot, jak vy tak oni sú tu z jedným cielom = rada,... Vy ju žiadate, oni Vám ju dávajú. Takže prosím zmente prístup, možno pak Vám pak půjde pomôcť.

jak jsi správně podotknul, ve svém věku už matku nemám.
nevím jak to s tebou souvisí, zatím si tu jen hraješ na primitiva a já se těším, až ti skončí prázdniny a odtáhneš mezi sobě rovné do pr...
tady ses sám pasoval na totálního blbečka.

jestli máš něco k věci (a síť není nic těžkého), začni znovu a zleva.
pokud chceš pokračovat v nadávkách, odtáhni na živě, tam je lůza tobě podobná.