Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Socialni site | Osobni informace na poradna.net

Ikonky, sdileni Facebook, Twiter jsou zde od jaké doby !?

• Maji pristup bez k mym informacim, v pripade jen navstiveni stranky ? *Myslim typu !analytic/mesuring! etc.
*Jelikoz na TW i FB pripojen jsem, myslim ze jiz kazdy vi jak tyto tzv "Anonymni" <"facebook.com/share.php / twitter.com/share"> pocitadla funguji..

[img=/file/view/26712-idiot-soc-site-png]http://pc.poradna.net/file/view/26712-idiot-soc-si te-png[/img]

• Otazku pokladam, jen k moznému nesouhlasu rozsirovani mym osobnich informaci mimo prezdivku XoXochanel JEN ZDE NA PORADNE, v informacich pri zakladni uctu na www.poradna.net nic takového zmineno nebylo a nepreji si, aby mohli cit z mych cookies, nebo slouzit k shromazdovani Colect :Analytic, pocitati IP/NavstevP, GeoPoloha nebo dokonce ma EMAIL adresa...

Kdyby jse radeji neco udelali se strankou vyhledavani clanku v HISTORII "Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.", které by jste alespon za </br> dali do <H3>, kde 9 navstevniku z 10 s tim ma problém to vubec najit...

• Jestli ze zde bez mého vedomi rozsiruji me osobni informace, chtel bych byt o tom informovany a chtel bych pozadat o totalni smazani mého uctu, takle se mohu prizpusobit a popripade vasi web stranku popripade navstevovat jako neprihlaseni pres sluzbu [VPN].

loading...

Ikonky su tu od Kuvajtu napadeni...cize veeeeelmi velmi dlho.
Neviem, co riesis, pretoze rovnake odkazy pouziva dnes uz snad kazda stranka, takze moc som tej tvojej hysterickej znaske nerozumel.
Poradna nesiri a nikdy nesirila ziadne informacie o svojich uzivateloch a ani neznuzila ich mailove schranky pouzite pri registracii na propagacnu, ci inu cinnost.

Coco je trosku hystericky obcas, uz mu vadilo vselico na poradni, takze som si trosku aj zvykol. DOkonca si zmenil aj nick, aked doteraz netusim preco (jeho vysvetlenie som nepochopil).
Ale toto, co riesi mi prislo, ze je dnes uplne mimo. Mozno ho po ceste z prace rozculil zase nejaky typek s uterakom na hlave.
Takze ja to beriem v pohode, boo by fajn keby to tak brali aj ostatni;o).

Co je na vysvetlení, ze me uz unavovalo, stale císt hloupé urazky :typu "KoKot-Chanel" k nepochopení ?
(coz padlo i na dobu, ze jsem se za hlineného rádce i stydel, kdyz jsem cetl príspevky nekterych spolu rádcu, treba osobne rozumím, ze se tento typ Rádce dává exlusivne za ochotu né za vedomosti, ale nekterym to stale nedochází a jen je to usvedcuje naivne v tom, ze mají pravdu )
* Za radce jsem jsem jen rád, ze ma tazatel vesí duveru, ale k cemu, kdyz se potkají 4 radcové a kazdy mele neco jiného..

ktore su tu uz par rokov.

Ty jako sítar na profesionální urovni, jelikoz se tím zivís, neríkej ze nevís ze se za ty 3 roky politika confidelity google, faceooboku hodne zmenila.

Bavím se o analytic, na celou stránku bez toho, aniz bych ja klikl na ikonku FB/TW.
Kolekce informací IP, ID, Geo (pocet navstívení, poloha, ID-FB, které slouzí pro analytic k nahledu, treba poctu navstevníku pro Admina stranky). Nemyslím LiveChato (sluzba kterou poradna pouzíva), k diskuzi.

Navíc nemám prímo na mysli, co sírí samotna Poradna, ale uvedené integrované sluzby tretích stran.

Google Analytics je regulerny nastroj, ktory pouzivam uz roky a pouziva ho snad kazdy webmaster s vacsim projektom. Navyse sa da prepojit s Adsense a tak analyzovat a zlepsovat zacielene reklamy.
Pouzivame ho ua asi 10 rokov.
Si nieco vadne zjedol, ci co vlastne riesis?
Okrem analytics pouzivam aj udaje z Apacha, ktory nam dava podobne udaje (vratane Geo, IP a pod).

• Ano, ted jsem to trosku projizdel Code Source ( v 'Debug') v pozadi tyto informace kolektuji : G.analitic s top.list (statcounter). v cookies cte klasiku PHP SESSID Session etc, coz je pri pamatovani hesla a prihlasovacich udaju snad princip, ano poradna zadné informace nezbira, odpoved kterého servisu byla cesta ktera si uvedeny"fragment IP" vzal az tak daleko od domova mam :-).
• Do HTML jsem se nedival, tam neni ani co hledat, tech par JS jsou taky neskodné s url na btools etc, opravdu je to zrejme toho "Standartniho" Analytics/Top.list (zrejme pomoci sriptu js ga.js /*pro Google analytics) NE z poradna.net, jako takové.

Preji hezky zbytek vecera a naschledanou, znacim jako vyresené.

Pouze k vyhledávání v historii : Nesouhlasím. Jednak staré témata jsou více méně již neaktuální a je tam příspěvků jak od Jiráska. Spíše staré témata přesunout do samostatného chlívku,třeba s názvem - Kdysi jste se ptali. Fakt nemá cenu se prokousávat k aktuálnímu dotazu přes mnoho příspěvků třeba z roku 2006. I to tu občas je.

• Ano rozumím jak to myslís, ale musís se na celou situaci podíva globálne, kolikrat se zde obeví "zkuz prvne hledání", nebo sam tazatel napíse "nevím kde hledat, nevidel jsem to"

• Je dobré se uvedomit, ze zde nejde o tvé preference, ale preference a ulehcení veci potentionalnímu tazateli/zákazníkovy. Navíc je to napsané v prvních rádcích pri vlození dotazu "Zkuzte prvne hledání" coz jsi moznaèi nevidel, píses to spatné osobne. (ale jak uvádím na zacatku, vím proc to píses, takze je to v podstate jedno ..).
*Navíc zde nejsou jen príspevky co mají jen 6let, vyresené vlákna joz nekolikrát tazateli pomohli, nebo objasnili nejaky problém.

Ked nechces aby ta tie servery sledovali, tak sa na nich nikdy neprihlasuj.

Jelikoz na TW i FB pripojen jsem

takze aktivne chces aby ta sledovali, a potom prides sa sem rozhorocovat, nejak som to nepochopil. Ved tam chodia ludia prave preto, aby o sebe vytrubovali vsetko dobrovolne. Takze to chces a si na to hrdy ze o tom vsetci vedia ze sem pises.

Zobraz si zdrojak a uvidis ze stranka poradne NEJDE na facebook, kym tam nekliknes. Ikonka je brana z poradne servera.
(za predpokladu ze nemas nejaky prijebany antivir, ktory natahuje vsetky linky dopredu. Pripadne nejaky prijebany IE, ktory to robi lebo je prijebany kym to clovek kdesi nevypne)

XoxoChanel je nadnárodní superšpión ? Je v programu pro ochranu svědků ? Nebo to je nějaký mocnař v zákrytu s informacemi o tajném supervýzkumu ? Jinak nevím jak by do řiti musely někoho trápit takové kraviny.
Na co si tu hraješ ?
Vědomosti nějaké asi máš, ale nebereš i prášky na schyzofrenii ? Kromě toho že většina z tvých příspěvků je psaná stylem, že na každého vyskočí šašek z krabičky, pokud s tebou někdo nesouhlasí. Nejsi frustrovaný nebo napnutý ? (i když většina takových lidí to stejně prý popře a dělá že ne.)

Můj jeden z prvních dosti ofenzivních příspěvků, ale nemohl jsem si ho odpustit jelikož takhle na mně XoXoChanel opravdu působí.
Zajimalo by mě jestli má tak sexy postavu a bojí se že ho někdo v noci přepadne. Nebo že mu do emailu budou posílat nabídky na dobrý obchod jako nedávno karlovi a ostatním.

XoxoChanel je nadnárodní superšpión ? Je v programu pro ochranu svědků ?

• Né protoze slo o nastevu s firemni IP adresou, se kterou mame striktne zakazane uzivat pro navstevu WANU.
Dikujiç ti za tvuj hloupou pripominku, jako i ty ostatni. /navic otazka byla spise polozena lidem co tomu rozumi v sekci PRIPOMINKY, ne na tebe.

Pekna ubohost, zmen poradnu.. (takle se vylivaji jen TUPCI !!, clovek te ani vlasne u jinych pripominek nevidi), nevim co odeme cekas nadavky nebo ze si budeme jednu hodinu psat "Né ty si kretén", "Ne ty si kretén" a ve finale mi napises "Tatinek ti vyhlasi valku !!" ? Proboha svatého, ale mozna to tak u vas na piskovisti funguje, co ja vim..

PS : Az nekdy opustis urad prace a dostanes se alespon na uroven mého pracovniho mista jako ja, myslim ze ti jedno kde se tvé sluzebni IP adresy objevuji, zrejme nebude.
* Ale ty uz to nak Vyventilujes..

Ten "lump" byl reakce na tvoje "čuňačinky přes firemní WAN" nazveme to tak. Následná omluva za můj čin v prvním komentáři.

A moje reakce z prvního komentáře byla pouze kvůli tomu jakým stylem píšeš ve svých příspěvcích. A také reakce na tento příspěvek.

Hádat se nebudu. Ty máš svůj názor a já svůj.

PS: A už se rozhodni co napíšeš za komentář ať můžu odepsat.
PPS: Nemám tušení co děláš za práci. Ale i tak jsi příspěvek napsal stylem za který jsem tě odsoudil v prvním komentáři. Proto si myslím že už i zdejší "mod/admin" z toho vycítil takovou nechuť na tebe odpovídat dle mého názoru. Stačí číst mezi řádky.

Kdyby jse radeji neco udelali se strankou vyhledavani clanku v HISTORII "Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.", které by jste alespon za </br> dali do <H3>, kde 9 navstevniku z 10 s tim ma problém to vubec najit...

k tomuto tématu naprosto irelevantní a je to spíše výtka k teamu mod/admin. (zajimalo by mě jak jsi získal statistiku 9 z 10)
nejde tady o celé příspěvky. Ale o tvoje meziřádkové projevy které ukazují jaký asi budeš i ve skutečnosti.

A nebudu projíždět témata a hledat a citovat tvoje komentáře.

NEVYVENTILOVAL.

A možná bys mohl. Možná se ti udělá dobře. Co já vím.

Pre vsetkych, ktori nepochopili tento "vylel" autora XoXoChanel

Dotycny autor zijuci vo Francii (asi) a pracuje v nemenovanej firme, zneuziva pracovny cas, za ktory je plateny zamestnavatelom na sukromne ucely.
Takze sa boji, ze jeho mimopracovne aktivity budu zdokumentovane.

"mame striktne zakazena, jit s firemni IP do Sveta, vetsinou to resim, ze pisu dalkove pres mé domaci PC do kterého jsem pripojen, nebo pres mobilni sit LTE/4G"

To znamena, ze stejne zneuziva pracovnu dobu. V pripadne Poradne (asi) pouzival podnikovu siet a teraz sa boji problemov.

Raz tu bol dotaz: preco zverejnuje "screen" vo Francustine a odpoved bola: na firemny PC si nemozem nainstalovat CZ verziu.
Tak je jasne, ze zneuziva pracovnu dobu.

P.S. tvoje znalosti su na urcitej urovni, ale Poradna Ti zneuzivanie pracovnej doby asi nebude kryt.

P.S.S z predoslym NICKom si napisal:
CoCoChanel, 15.07.2013 22:41
- Kazdopadne po dnesku do poradny nevrazim ani ostruhovatko,,,,,,

P.S.S.S neviem, ci to pochopis a uz vobec neviem ako je to vo Francuzku, ale doba, za ktoru Ta plati zamestnavatel, patri len cinnostiam uvedenych v pracovnej zmluve.
Poziadaj Tvojho nadriadeneho aby Ti pridelil pracu navyse, lebo sa v praci nudis.

Ano, riskuji problémy, abych pomohl jinym, ano vím ze je to v Cr/SK spatné a nesmí se to, proto jsem v po roce 2000 opustil Ceskou Republiku, abych v zil v takové zemi a s takovymi lidmi pro které to normální je, dokázal jsem to.
(klidne jsi se mohl prihlasit pod svou prezdívkou, jiny nick z tebe jiného cloveka nedelá)

Ale no : "riskuji problémy, abych pomohl jinym" - To mozes bez rizika aj po pracovnej dobe z domu.

"riskuji problémy, abych pomohl jinym, ano vím ze je to v Cr/SK spatné a nesmí se to.

Ako "nesmí se to" prispievas do Poradne Ceskoslovenskej a "smí se to", tak o com pises?

"proto jsem v po roce 2000 opustil Ceskou Republiku, abych v zil v takové zemi, kde to normální je"

"kde normální je" - je co? Zneuzivat pracovnu dobu? To bol predsa precedens Socializmu.
(ziadni nezamestnani, aj ked nemaju co robit)

Poziadaj Tvojho nadriadeneho aby Ti pridelil pracu navyse, lebo sa v praci nudis.

P.S. naozaj si myslis, ze riskovanim straty zamestnania zachranis Cesku Republiku?

To neplatí jen pro pracovní dobu, co kdyz písu pres obed ? Nebo ze semínáre ? Nebo po ceste do Paríze / z pracovní cesty ci prezentace?
( az na DHR ktery jezdí kazdé první pondelí v mesíci, nevím kdo jiny by me mohl vyhodit) v pripade ze by me zastihl, navíc preferuje jít radeji na sklenicku, tak nezapomen zalovat i na neho, s takovou by tu zavremi vsechno (pracovní podmínky zde, nemají s Cr nic spolecného, bez vlastní zkusenosti je sance to vubec pochopit, zcela nulová a tvé príspevky budou nadéle jen to, co si myslís nebo dedukujes.

(Otazku jsem pokladal z jiného duvodu, o pracovní místo opravdu strach nemám, kdybys vedel jaké místo zastupuji, bys si uvedomil, ze jsi napsal holy nesmysl, coz nemení na faktu, ze uzivaní oodnikové IP je zakazano).

"To neplatí jen pro pracovní dobu, co kdyz písu pres obed ?"

Si naozaj taky naivny? Staci hladat a je jasne, ze obed mas 25 hodin denne.

"Kdybys vedel jakou funkci zastávám" absolutne si nepochopil, ze ma to nezujima a na Teba vobec neutocim.

Len vysvetlujem, preco Ti poradna vadi.
--------------------------------------------------

Niektore Tvoje odpovedi, ktore si napisal su naozaj hodnotne.
Ked budes pokracovat, bude to prinos pre tuto Poradnu.

Ale ocakavat, ze sa Ti Poradna prisposobi, aby kryla zneuzivanie pracovnej doby asi nebude.

-------------------------------------------------- -
Ja tuto diskuziu koncim, pretoze je mimo IT poradne.

Já tyhle pocity a obavy CoCoChanela chápu, také se zbytečně nesnažím zanechávat stopy pro sociální sběrače informací. Mám to ale jednoduché, protože o FB, Tw, G+ nestojím nikdy a nikde, blokuju to všechno án blok (Ghostery, Fanboy's Social Blocking).

Na blokování sociálních sítí a javascripů na konkrétní stránce by měl zabrat cíleně nastavený AdBlock a Element Hiding Helper.

Lol chlapec sa po 10r zobudi a pozre si dokument o Snowdenovi. Nasledne sa zacne ohanat prudko technickymi anglikanizmami typu " !analytic/mesuring!" (ani len slovo Measuring nevie napisat presne) a "Colect :Analytic, pocitati IP/NavstevP" a mysli si ze sa z neho cely svet posklada :D

Odporucam sa velmi rychlo vratit do reality. pretoze skutocnost je jednoducho taka, ze ked mas na danych sluzbach konta, uz beztak za XY rokov dozadu vedia este aj cslo tvojich spodarov. A ak tam aj konta nemas, tak tieto sluzby su tak previazane s kadecim inym na nete, ze si nejake info o tebe jednoducho vydoluju. Pretoze nejaku stopu vzdy niekde nechas. O Microsofte a veciach co by mohol o tebe kedykolvek zistit keby chcel, a to nemyslim to umelo vyfabrikovane bububu ohladne Win10, ani nehovorim.

Kedze mas titul radcu tak mas automaticky mat dost rozumu na to, aby si osobne informacie navyhadzoval na internet = nieje o tebe co sirit = ty sa nemas coho bat = nemas ziadny problem.