Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Socialni site | Osobni informace na poradna.net

Ikonky, sdileni Facebook, Twiter jsou zde od jaké doby !?

• Maji pristup bez k mym informacim, v pripade jen navstiveni stranky ? *Myslim typu !analytic/mesuring! etc.
*Jelikoz na TW i FB pripojen jsem, myslim ze jiz kazdy vi jak tyto tzv "Anonymni" <"facebook.com/share.php / twitter.com/share"> pocitadla funguji..

[img=/file/view/26712-idiot-soc-site-png]http://pc.poradna.net/file/view/26712-idiot-soc-si te-png[/img]

• Otazku pokladam, jen k moznému nesouhlasu rozsirovani mym osobnich informaci mimo prezdivku XoXochanel JEN ZDE NA PORADNE, v informacich pri zakladni uctu na www.poradna.net nic takového zmineno nebylo a nepreji si, aby mohli cit z mych cookies, nebo slouzit k shromazdovani Colect :Analytic, pocitati IP/NavstevP, GeoPoloha nebo dokonce ma EMAIL adresa...

Kdyby jse radeji neco udelali se strankou vyhledavani clanku v HISTORII "Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.", které by jste alespon za </br> dali do <H3>, kde 9 navstevniku z 10 s tim ma problém to vubec najit...

• Jestli ze zde bez mého vedomi rozsiruji me osobni informace, chtel bych byt o tom informovany a chtel bych pozadat o totalni smazani mého uctu, takle se mohu prizpusobit a popripade vasi web stranku popripade navstevovat jako neprihlaseni pres sluzbu [VPN].

Lol chlapec sa po 10r zobudi a pozre si dokument o Snowdenovi. Nasledne sa zacne ohanat prudko technickymi anglikanizmami typu " !analytic/mesuring!" (ani len slovo Measuring nevie napisat presne) a "Colect :Analytic, pocitati IP/NavstevP" a mysli si ze sa z neho cely svet posklada :D

Odporucam sa velmi rychlo vratit do reality. pretoze skutocnost je jednoducho taka, ze ked mas na danych sluzbach konta, uz beztak za XY rokov dozadu vedia este aj cslo tvojich spodarov. A ak tam aj konta nemas, tak tieto sluzby su tak previazane s kadecim inym na nete, ze si nejake info o tebe jednoducho vydoluju. Pretoze nejaku stopu vzdy niekde nechas. O Microsofte a veciach co by mohol o tebe kedykolvek zistit keby chcel, a to nemyslim to umelo vyfabrikovane bububu ohladne Win10, ani nehovorim.

Kedze mas titul radcu tak mas automaticky mat dost rozumu na to, aby si osobne informacie navyhadzoval na internet = nieje o tebe co sirit = ty sa nemas coho bat = nemas ziadny problem.