Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak mám zapojit reprobedny do série?

Na elektroniku jsem absolutní laik. Ať přemýšlím, jak přemýšlím nemůžu na to přijít, když ty bedny nemají výstup. Chci mít 2 + 2 bedny (2 kanály) po 4 ohm, tak aby bylo výsledných 8 ohm na každý kanál. Vodiče ze zesilovače dejme tomu červený a černý na každý kanál, nejlepší by bylo schémátko. Jde to vůbec?

Co to su za bedne? Neni vhodne to takto zapajat, kvoli naslednej (ne)kvalite. A ak nahodou je jeden z nich vyskac alebo nesirokopasmovy, tak to ani mozne vobec neni.

Inac nevedeit zapojit 2 veci do serie, to uz je fakt sila. X - neco | neco - neco2 | neco2 - Y

Jeden pár reproboxů je třípásmový, druhé dva jsou dvoupásmovky. Kmitočtové charakteristiky neznám, ale předpokládám, že budou dost podobné. Říkal jsem, že na elektroniku jsem pako, navíc mi už hlava nepálí jako dřív, jsem důchodce. Nicméně návod na zapojení, nebo schémátko mi ve tvé odpovědi chybí. Ale dík.