
Windows 10 problém paměti / vypnutí obrazovek
Zdravím,
mám problém po přechodu na WIN 10 a SSD (předtím WIN 7), při spuštění náročnějších her například GTA 5 a při zapnutém prohlížeči chrome mi po různé době napíše hlášku, že je nedostatek paměti nebo se mi vypnou oba monitory, a jde jen zvuk, pomůže jen restart.
Jde mi o to, že u WIN 7 jsem mohl mít zapnutých víc programu a přeskovat z okna do okna, ale po přechodu na win10 čistá instalace na nový SSD (Samsung 850EVO 250GB) mám tento problém.
Nevíte, kde by mohl být problém? Je o tolik náročnější WIN10 (oproti 7)? Pomůže dokoupit RAM?
Test pamětí jsem zkoušel ... nic nenalezeno
Vyčistil jsem PC pomocí Ccleaner ... žádná změna
WIN 10 64bit
Avast
Intel i5-3470
2x4GB ram
Geforce GTX760
Zdroj Seasonic 400W
(necelé 3roky staré komponenty)
kombinace win10 a neznámé verze čehosi od výrobce avast je strašidelná.
doporučuju odinstalovat.
v jiné verzi windows to chodilo?
předtim jsem nemel žádné problémy právě a to jsem instaloval vesměs stejné programy/hry co předtím...
Možná některý s ovladačů děla problémy pod win10 ... mám i ručne doinstalované ovladače pro xbox360 ovladač, wacom tablet
Až budu doma zkusím jěšte projít ovladače k základní desce, kdoví z kama je Win10 tahá...
A jaký jiný antivir (free) by jste doporučili?
chápu že používáš jenaký program na ovladače nebo ti je našel win update?
defender a dokonce to máš i bez práce
Ještě mě napadá, když se to děje při náročnějších hrách a sem tam se mi vypnou i monitory /hudba hraje dál pomůže jen restart ... nemůže být nějaký problém s grafickou kartou?
Moze to byt cimkolvek.
Ale malo RAM a zamrz su pravdepodobne 2 odlisne problemy, takze toho mas tam blbo dost. Malo RAM je skor SW, zamrz skor HW. Nemusi to byt grafikou, moze to byt akymkolvek HW. Ale moze to byt aj len ovladacmi.
P.S. najprv skus nacisto Win7 a len spravne ovladace, a len legal hry a SW, nech tam nemas hned viry, ze ci to potom pojde normalnejsie.